Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első tüzeléses jól sikerült...

Első tüzeléses jól sikerült spániel keverékemet elkapta egy kan, ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap vettem észre, hogy kiásta magát a kerítés alatt, utána mentem, és már össze tapadva találtam rájuk.


Gondolom már tuti a terhesség, viszont mi nem szeretnénk kicsiket, meg a spáni is nagyon fiatal a terhességhez, és a szokásosnál sokkal alacsonyabb a termete, a kan meg jóval nagyobb volt nála.


Nem szeretnénk ha óriás bébijei lennének, akiknek a világra hozatalába belehalna... ilyenkor az orvos tud segíteni?

Neki is lehet "abortusza"?


Mindenképpen ivartalanítani akartuk, csak eltotojáztuk az időt és beütött az első tüzelés.


2012. jún. 5. 15:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Csütörtökre kaptunk időpontot.


De már megkaptuk a szomszédtól, hogy ártatlan életeket oltunk ki... éljeb a felelősség tudat!


Ami meg a szökését illeti, azon jómagam is meglepődtem, mert van még két másik eb, de 8 év alatt egyiköjüknek sen jutott eszébe alagútat ásni :D

2012. jún. 5. 17:59
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le a szomszédokat, nem nekik kellett volna 6 kiskutyát felnevelni, bechipeztetni, és megfelelő gazdit keresni nekik. De gondolom abban nem segítettek volna, csak a szájuk jár.
2012. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Naná hogy nem kaptunk volna segítséget, max néha átszóltak volna, hogy ugat a kutya kolónia.

Mert nekem olyan kutyáim vannak akik ugatni szoktak, legyen ez bármily meglepő is.


De mi most akkor is megöljük szegény kicsike kutyákat, és emiatt nem fogok aludni éjszaka...na mindegy, nekem az a fontos, hogy a kicsi kutyám ne legyen beteg és kínozzam meg egy szüléssel.

2012. jún. 5. 22:29
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltök meg kiskutyákat! :) Jelenleg még csak pár sejtcsoport az az 5-6 kölyök. De valószínű, hogy még a méhben sincsenek a zigóták, hisz 4-6 nap kell, mire lejutnak oda.
2012. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van, emiatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod! Csak az "okos" szomszéd ültette bele a bogarat a füledbe... Még csak sejtek, semmi embrió-formájuk nincs. Nézd meg, milyen következményei lehetnek annak, ha fiatal kutya fial (szerintem az volt, általában akkor történik ilyen):

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3032755-fial-..


Hidd el, hogy a lehető legjobb döntést hoztad, bárcsak több ilyen felelősségteljes gazdi lenne, mint amilyen te vagy!

2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon jól, hogy azok amik benne vannak azok még semmik :)


Holnap lesz a nagy nap, mondtam a kis szűzribinek, hogy most aztán el lesz látva a baja, úgyhogy reszkessen :P


A néni meg ma is kérdezte, hogy de biztosan nem gondoltuk meg magunkat? Én meg megkérdeztem, hogy ha netán megszületnek a picik lesz e a nagyijuk? Beszáll e az oltásba, féregtelenítésbe, chipezésbe, kajába, tápokba, esetleges komplikációk kifizetésébe?

Csak nézett szegénykém bután bambán.


Aztán még azt is szerettem volna tudni tőle, hogy ha a meglévő kutyáim ugatására is reklamál, akik pedig csak akkor ugatnak ha furát látnak, akkor mit fog szólni ha majd még + 4,5 másik kutyus fog nyiffogni, vakkangatni és hangpróbákat tartani egész nap?


Belátta, hogy igazam van :D

2012. jún. 6. 23:51
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor kikerekedett a végére a történet :)

Majd írj, hogy hogy viselte a műtétet :)

2012. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk rajta :) Este már követelte a sétáját, és csodálkozott, hogy ő miért nem jön, mikor a pajtásai igen :)


A tölcsért is büszkén viseli, és ha valaki ránéz, elkezd nyüszögni és sántítani :D

Ha meg nem figyelünk rá akkor gyilkolja a barátait :D

2012. jún. 7. 23:21
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ilyen jól van. Fiatal korban tényleg nagyon gyors a felépülés :)
2012. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kezelted a szomszédot gratulálok diplomatikusan oldottad meg. Örülök, hogy túl vagytok a műtéten, mielőbbi gyógyulást kívánok.
2012. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!