Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves yorki kiskutyánk...

Fél éves yorki kiskutyánk állandóan vakarja a füle környékét, de nem bolhás és a fülében sem láttunk semmit. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha elvinnéd orvoshoz, ő megmondaná.

Lehet fülgyulladás, lehet atka, lehet toklász.....

2012. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is van Yorkim és Ő is folyamatosan vakarja a bal oldali nyakát-fülét.

Mindig csak a bal oldalt.

Szerintem ez valami felvett rossz szokásuk , ha doki is látta a fülét és nincs vele gond , akkor csak egy levezető pót cselekedet náluk.

Ha nem vakarja túl , akkor szerintem nincs nagy gond:-)

2012. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
A bűzmirigy húzódhat fülre, az én kutyámnak ettől lett fülgyulladása. Nyomasd ki állatorvossal, hátha ettől van.
2012. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja , az enyémet látta doki ,nincs semmi fenéje .
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fél éves Yorkinak 100% , hogy még nincs bűzmirigye !
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

allergiától, atkától ha begyulladt is vakarózhat...

Én nem nyomogatnám egy fél éves kutyának a bűzmirigyét!

Nézd meg mert ha poros koszos akkor is vakarózhatnak. Egy kutya nem vakarózik rossz szokás miatt!

2012. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd ilyen biztosra.... Öcsémék yorkiejának 9-10 hetesen nyomni kellett a bűzmirigyét, mert tele volt, úgyhogy akár neki is lehet vele gond, ha az övé is olyan érzékeny.
2012. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
régen rossz ha egy 9-10 hetes kutyának nyomni kell. De nyomni kellett vagy valami barom elkezdte nyomogatni? NEM MINDEGY!
2012. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csirke allergiás?Elég sok kérdésnél felmerült és nagyon sokan azt válaszolták amióta kihagyják az étrendjéből a csirkét nem vakarózik. De ez csak egy tipp.
2012. jún. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyomni KELLETT aranyom, egyéb problémával mentek orvoshoz vele, ott derült ki. Szóval hátrább az agyarakkal, jó? Nem kell mindenkit alapból hülyének nézni.....
2012. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!