Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyának milyen...

Nagytestű kutyának milyen tápot ajánlanátok? Hol lehet kedvezményesen hozzá jutni?

Figyelt kérdés
A családban van 2 nagy testű kutyus. Egy stafi és egy bernáthegyi. illetve nekem vannak kis testű kutyusaim. Úgy gondoltuk, hogy egyben megrendelnénk hátha kedvezményesebben jönne ki. Tudnátok ajánlani valami jó minőségű junior tápot amit esetleg már felnőtt kutyának is adhatok kisebb mennyiségben? Árkategóriában a Dog Chow-hoz hasonlóra gondolok. Valami olyan kellene amitől valóban szépen fejlődnek, nőnek. Esetleg valami netes bolt? előre is köszönöm.
2012. jún. 5. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
én ajánlanám a tescot-t.10-15kg-os kiszerelések 1500Ft-tól.Olcsó és JÓ!!
2012. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Happy dog is jó, az én közepes testű keverékem imádja. :)
2012. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát a tesco, auchan kutyatápokat felejtsd el a chappy és táraival együtt. Josera, happy dog, acc bárányos vagy az energy illetve a puppy, susa, és ezeken kívül azért van mi ami árban és minőségben is megfelelnek
2012. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért sztem a dog chow kategória nem egyenlő a tescossal kedves első. De azért mikor 40 kg tápot rendelek nem mindegy hogy mennyit fizetek...
2012. jún. 5. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonló árkategória, de szerintem sokkal jobb táp a Brit és a Josera.


Vásárlási lehetőségek:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Brit premium adult large, kedvező és nagyon jó :) dogshopról ingyen kiszállitják.
2012. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zoofast-ről rendelj ott minden sokkal olcsóbb még a legminőségibb tápok is (én pl. a 20 ezer forintos tápot 12600-ért rendelem)
2012. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!