Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Mindenképpen menhelyről szeretnék elhozni egy kiskutyát (én szeretném nevelni az elejétől kezdve).

Van egy másik kutyám, aki már 15 éves. Bizony! :) Ő elég kistermetű, keverék, és utálja a szomszéd kutyákat, viszont toleráns azokkal az állatokkal, amiket előre bemutatok neki.

Nem szeretném, ha nagytesű lenne, mert félek, hogy azért annyira nem nagy a kert, hogy pl. egy Dán dog nyugodtan kifutkározhassa magát.

Sétálni rendszeresen vinném, attól függ, hogy mi a kutyus igénye.

Orvosi ellátást is rendszeresen kapna.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. máj. 29. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Tibeti terrier. Nagyon hűséges és játékos. És ha esetleg baba is becsúszna, hát szerintem gyerekek mellé a legjobb kutya. Nekem az 5 és 7 éves tesóim a miénket össze-vissza nyúzzák. Farkát, szőrét húzzák de 1 év alatt, amióta itt van még rájuk se mordult. :)
2012. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyha menhelyről hozol, sokszor csak azt tudják megtippelni, kb mekkora lesz. Ha kicsit nagyobbacskák már, 3-4 hónaposak, vagy az anyjukkal együtt kerültek be, akkor már lehet tippelni a fajtájukra, úgyhogy lehet, hogy egy nagyobbacska kölyökkel te jobban járnál. Sokszor több generációs keverékek, de ettől még zabálni való az összes.:) Egy jámborabb természetűt kell kiválasztani,azt meg úgyis látod, ha velük töltesz egy kis időt, kicsit kiviszed őket.
2012. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link] --> mi tiszta ugyanilyet fogadtunk örökbe nagyon rossz sorstól nagyon hálás kutyus imádnivaló:)


[link]



[link]



[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


melyikbe szerettél belee?:D Nemleges válasz lehetetlen:))

Ők mind tökéletesek a leírtaidnak! És még csak 2 hónapos az összes,már holnap a tiéd lehetne az egyik szerencsés:)

2012. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (mennek a zöld kezek)


3-as

Te jó ég! Mind olyan aranyos! :):) Viszont két kis teremtés tetszett meg igazán.

[link]

[link]

Legszívesebben máris beülnék az autóba és elhoznám őket!

2012. máj. 29. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát egyezik az ízlésünk én is a 2. kis feketébe szerettem bele nagyon:)

És miért nem pattansz be a kocsiba és fogadod örökbe?:P Najó nem húzlak..:)

2012. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A szüleim miatt nem tudom őket hazahozni. :( Említettem nekik, hogy szeretnék egy kutyust, de eleinte nagyon ellenezték a másik kutyus miatt. Azóta azonban enyhültek egy kicsit, azért is írtam ki ezt a kérdést. Tehát egy-két hetet még biztosan várnom kell.

Plusz még ott van a távolság is...Én Pest környéki vagyok, szóval elég sokat kéne autózni, mire meglenne az apróság. És persze olyan durva stressznek sem akarom kitenni őket, ami a kocsikázással jár.

De köszönöm a segítségedet! :)

2012. máj. 29. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem ő tetszik:

[link]


de szerintem nem lesz kicsi méretű

2012. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szentendrei Árvácska kicsikéi:


[link]

2012. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fajtát nem mondanék... Menj ki menhelyre, foglalkozz a kölykökkel, ha picit szeretnél, aztán kiválasztod, amelyiknek a személyisége leginkább megfog, ne a fajta döntsön. :)
2012. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!