Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifelé forduló mellső mancs...

Kifelé forduló mellső mancs javulhat még? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

9 hónapos, marmagassága 40 cm, szeretnénk kiállításozni még. Jó minőségűnek mondott tápot evett (Gilpa), meg egy ideig Dog Chow kölyöktápot, de időnként jutott mellé maradék is, de nem kényes fajta (magyar terelőkutya). Kiskorában szépen állt neki, mostanában fordult kifelé. Az alomtestvérének, aki a tenyésztőnél maradt, nagyon szép, kivételesen egyenes lett a lába, a felmenőknél se volt ilyen gond. Mit ronthattunk el? Javulhat még? Tehetek valamit?


Fanatikus állatvédőknek: természetesen ha ilyen marad, akkor sem fogom kevésbé szeretni, vagy megválni tőle, lecserélni! Kutyás sportokban is részt vennénk majd, ha alkalmas lesz rá és szereti csinálni. De attól még ha lenne módom javítani rajta, megpróbálnám.


A válaszokat köszönöm!



2012. jún. 5. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
zöldkagylóval próbálkozhatsz.Ha az ujjak miatt fordítja kifelé akkor segít.
2012. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan még nem gáz ha picit franciás az eleje én ilyenkor caniprem-t szoktam keverni a táphoz... szépen össze szokta őket újra rakni
2012. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, kipróbálom!
2012. jún. 5. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztő ismerősöm Gf600at szokott adni a kölyköknek ha valami hasonló gond véletlenül előfordulna nála (ez általában elég ritka, inkább a már eladott kölyköknél a gazdi kérdezi, hogy mi ilyenkor a teendő és neki javasolja). 1-2hét alatt már általában látványos a javulás.

A tápot meg cseréld le egy tényleg jó minőségűre, amennyibe a gilpa kerül már tényleg kapsz minőségit is, ez valahol az alsó középkategória.

2012. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen a gf600 is zöldkagyló kivonat.Luposan a másik nálunk kapható márka
2012. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! Majd beszámolok az eredményről :)
2012. jún. 6. 08:14
 7/11 A kérdező kommentje:

Most egy éves, tápot váltottunk, és többet kapott enni. Még nem az igazi, néha még franciásan áll be, de rengeteget javult! Rájöttem, hogy a körme is túl volt picit nőve, nem nagyon, de ahogy rövidebbre vágtam, szebben állt a mancsa. Remélhetőleg teljesen helyrejön, ha valakinek van még tippje, örömmel várom :)

Sajnos a Caniprem-es terjesztő egy-két levélváltás után nem válaszolt többé, pedig többször írtam rá :(

2012. aug. 28. 08:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! A Caniprem pedig erre tökéletes lenne!! Ha esetleg lesz a környéken felétek kiállítás,érdemes oda kimenni,ott is szoktak árulni C.p-t! Furcsálom,hogy nem kapsz választ,én telefonon szoktam rendelni,és mindig meg is érkezik!
2012. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok, ezért Fehér Kingára írtam facebookon, kétszer visszaírt, aztán soha többet, pedig személyesen is át tudtuk volna venni, mert volt utunk Pestre. Jövő héten megyünk kiállításra, hátha tudunk venni...
2012. aug. 28. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek csak ajánlani tudom a Canipremet, aki kutyát tart. Szerintem a legolcsóbb teljeskörű vitamin és ásványianyag kiegészítő. A Caniprem weboldala teljeskörűen megújult, még több információt tartamaz a termékről. Már facebookon is elérhető.

www.pulimix.hu

www.facebook.com/caniprem

Email cím: pulimix@pulimix.hu

2015. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!