Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok?

Milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Yorki 5 hós kutyusról van szó. Már minden jó minőségű kutytápot kipróbáltunk (ismerősünktől kértünk 1 kis evésre, mi meg cserébe adtunk neki mást) de eggyik sem ízlett neki. Aztán vettem neki 1 kis zacskó Pedigree tápot az ízlet neki. Mit csináljak vele, azt hallottam a Pedigree az nem olyan jó nekik. Egészséges (törzskönyves) kutyus, csak a táppal ilyen válogatós. Adjam neki tovább a Pedigree-t?
2012. jún. 6. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
* kutyatápot
2012. jún. 6. 14:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedigree-t semmiképp, az egy semmi, annál a Tesco gazdaságos is jobb minőségű szinte...


Próbáld ki ezeket: Josera, Royal Canin, Acana, de a legjobb tápok a földön, amik az országban is beszerezhetőek: Orijen, Taste of the Wild


Szerintem a zoofast oldalról rendelj (van kis mennyiség is), ott a legolcsóbbak, szerintem ízleni fog neki valamelyik biztosan! :)

2012. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, rendelni fogok
2012. jún. 6. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg még az előző választ kiegészíteném a következőkkel:

brit premium, brit care, cibau, farmina team breeder, bosch

2012. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Happy Dog,Dog Chow

En ezeket veszem neki,szerintem eleg jok, es az ar is OK

2012. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne feledd,meg junior tap kell neki,mivel 5 honapos!

Majd 12-18 honapos koratol kaphat felnott kajat

2012. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Válassz ki te egy jó minőségű, jó összetételű tápot. Az én westiem is válogatott eleinte, de nem adtam neki mást, 2 napig éhezett, aztán persze már befalta a tápot és azóta is eszi. Nehéz volt az a két nap neki is, nekem is, de megérte. Egy kutya nem fog éhen halni ha naponta háromszor leraknak elé egy tál ételt. :)
2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miket próbáltatok eddig?

Azért izlett neki a pedigree,mert abban plusz ízesítők is vannak.

Válassz ki neki egy jó minőségű tápot,és ezután csak azzal etesd,ne hagyd,hogy válogasson.

Ha nem eszi meg a kaját,10 perc múlva elveszed. Ha következő alkalommal sem eszi meg,megint elveszed 10 perc múlva,és így tovább.Napközben nincs nasi,csak a főétkezések. Hidd el,mivel kölyök még pár alkalom,és nem fogja otthagyni a kaját,mert éhes lesz.

Ha hagyod,hogy válogasson,kipróbálja miket szeret,és mivel te engedni fogod,csak azokat fogja megenni.Ami nem feltétlen olyan kaja,ami jó is neki.

Jó tápok pl: acana,royal canin,eukanoba, pro plan,brit care

Középkategóriások: brit, josera,és még sok más akad.

Mivel kis termetű kutyus,így a jobb minőségű táp se egy vészes összeg neki.Érdemesebb azzal etetni

2012. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!