Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol vettetek Scalibor vagy...

Ti hol vettetek Scalibor vagy Kiltix nyakörvet jó áron? Mennyibe került? Van olyan aki netről rendelte? Melyik netes oldaról és hogyan kell?

Figyelt kérdés

Budapest és környéke érdekelne, hogy hol lehet kapni valamelyiket és milyen árban.:)

Vagy aki netről vette, azt honnan és hogyan kell? Még sosem rendeltem netről ezért kérdezem.

Ha a nyakörvet nem bontjuk ki, akkor meddig áll el, úgy hogy nem veszit a hatásából?

A felnőtt kutyámnak mindenképp szeretnék venni valamelyiket, de van egy kölyök is, akire csak majd 6 hónapos kor után lehet rá tenni, ha neki is megveszem most a hónap végén és elteszem kibontatlanul, akkor lesz baja, ha áll pár hónapot?

Előre is köszönöm szépen!


2012. jún. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én mindent innen rendelek (tápot is), mert nagyon jó árban van. Igaz most módosult, mert eddig értékhatártól függetlenül ingyenes volt a kiszállítás, most 10eFt alatt 690Ft. Ennek tudatában lehet, hogy a [link] -ról olcsóbbra jössz ki, ha nem éred el az értékhatárt.


A rendelés egyszerű, regisztrálsz, kitöltöd az adatokat értelemszerűen, utána kiválasztod a terméket, berakod a kosárba, a többit pedig írja, hogy mit kell tenned :)

Dogshop-nál nagyon gyorsak. Pl. tegnap fél 3-fél 4 között rendeltem a tápot, ma fél 1-kor már hozta a futár.

Ha nem bontod ki, a csomagoláson feltünetett ideig használható, ez hónapok, évek lehetnek.


Amúgy mi Scalibort használunk, ez távol is tartja a kullancsokat a Kiltix pedig nem. Emellett ebben úszhat is. Régebben büdös volt a Kiltix, most már nem tudom van-e szaga, de a Scalibornak nincs. Eddig nem volt a kutyusomban kullancs!

2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen egyszerű?:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Én is inkább Scalibort szeretnék.:)

A webkutyánál ingyenes a szállitás, vagy ott is elkell érni egy határt?

2012. jún. 7. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)

Webkutyáról régen rendeltem, ott pár hónapja egy jelképes 250Ft-os szállítási ktg volt 10eFt alatt, nézd meg, hogy összességében melyik olcsóbb :)

2012. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha jól számolom webkutyáról lesz olcsóbb. Két nyakörvet szeretnék. Köszönöm szépen még egyszer! Sokat segitettél.:)
2012. jún. 7. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az allati.com-ról rendeltem és személyesen mentünk el érte mert úgy olcsóbb volt, ha ez neked nem megoldahtó, akkor tényleg a webkutya és a dogshop az ahol egész jó áron van jelenleg. De nézz körül a közeletekben lévő állatos boltban és állatpatikában, mert lehet olcsóbban megkapod ott, mintha rájön a szállítási díj is. Persze ha többet rendelsz vagy mellé még mást is veszel és ingyen szállítanak az más.
2012. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

webkutyán is ingyenes a szállitás 10 ezer felett?

[link]

[link]

[link]


Ha ezt a 3 terméket megveszem(kiltixből 2-tőt), akkor 10458 lesz az ár, igy kihozzák ingyen is? És csak Pestre vagy Pest környékére is? Tökölre kéne.:)


A másik kérdésem, hogy ez a fésű megfelelne egy huskynak?

Illetve az a páros póráz 2 huskynak, persze akkor, ha szépen tudnak sétálni?

2012. jún. 7. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

én a tápfutárról szoktam rendelni, ott is van Scalibor, én is azt használom a kutyusomra.

ott is 10 ezer ft felett ingyenes a rendelés, alatta nem tudom, eddig mindig táppal rendeltem a kiegészítőket.

szerintem nem baj, ha nem bontod ki, van szavatossági idő.

de a Scalibort hamarabb is lehet használni, mint 6 hónapos kor, nem?

2012. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!