Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy német juhász max. Mekkora...

Egy német juhász max. Mekkora súlyt képes elhúzni?

Figyelt kérdés
Nincsen kutyám, csak kíváncsi vagyok.
2012. jún. 8. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy minden kutya a saját súlyának körülbelül a kétszeresét tudja elhúzni. Persze vannak olyan fajták, amik nagyobb erő kifejtésére képesek, vagy direkt súlythúzatnak velük. Egy pitbull sem több 40 kilónál még is többszörösét elhúzza ha képzik rá.
2012. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A pitbull nem azért tud akkora súlyt elhúzni, mert kiképzik, azaz megtanítják rá, hanem mert "edzenek" vele, tehát mint a sportolók, fokozatosan egyre keményebb gyakorlatokat csinálnak. Ugye ilyenkor az izomépítésnek fontos szerepe van...


A németjuhász szerintem elég kevés súlyt képes elhúzni, ezek a fajta kutyák nem alkalmasak ilyesmire. Nem is javaslom senkinek sem, hogy velük kipróbálja, mert csak tönkretenné a kutyát.

2012. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 8. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem én ezt h súlyhúzás.. tegyük fel van egy 50kg betontömb ami egy kis kocsira rávan rakva gondolom azt el tudja húzni egy átlagos kutya, de ha pl. le van dobva a földre a betontömb nem hiszem h egy kutya eltudná húzni.. :D
2012. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Én azt sem értem, amikor ilyen kérdéseknél jönnek az emberek, hogy "én 55 kg vagyok és engem is elhúz a kutyám". Egyre hülyébbek az emberek, ugyanis olyankor nem elhúz a kutya 55 kg-t, hanem kibillenti az egyensúlyából a gazdáját.

Hasonló a helyzet, ha szánkón húzza, hiszen akkor a havon csúszik, könnyebben megy. Így nem igazán lehet pontos adatokat megállapítani.

2012. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Na ezt nezzetek!

Tobb mint 200kg!


http://www.youtube.com/watch?v=bBA9dDgqPRw

2012. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Utolso vagyok:

Ez a kutya 9 eves es 600kg huz.

2012. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak kíváncsi voltam:D
2012. jún. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!