Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever vagy Német...

Golden Retriever vagy Német Juhász? Melyik illene hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kutyát szeretnék akinek nincs olyan nagy mozgás igénye és miközben én tanulok ott lenne velem és velem is aludna.:) Napi 3 séta lenne emellett kinti benti kutyus lenne nagy kertel. Szeretném ha a kutya engem tekintene gazdájának (bár tudom ez nevelés kérdése is) de szeretné a többi családtagot is de azért mégis lássam rajta hogy az én szavam a szent.:) Van egy cicánk is aki eléggé brutálisan játszott már az előző kutyusunkkal(kissé makacs keverék kutyus) is aki 1 éve hagyott itt minket.. És egy Yorki lány aki pedig eléggé beképzelt:D. Kutya suliba természetesen vinném. És még annyi lenne fontos hogy ne legyen ugatós mert eléggé zajos utcában lakunk ahol nem igazán tolerálják az ugatást:/ Ezek mellé a feltételek mellé melyik kutyát ajánljátok?:) Természetesen tenyésztőtől venném.
2012. jún. 2. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A golden ritkán ugat!
2012. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért nem hozol inkább menhelyről egy kutyust? Olyan hálásak, megérdemelnének egy jó gazdit.
2012. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Azt szeretném hogy kölyök korától velem legyen...
2012. jún. 2. 13:09
 4/20 VBeata81 ***** válasza:
Szerintem a golden jobban illene hozzád. Bár neki is nagy a mozgásigénye, szóval azt mindenképpen biztosítanod kell. A német juhász viszont munkakutya, nekik feladat, kötelesség, és rengeteg mozgás kell.
2012. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!És a golden is tudja hogy ki tényleg a gazdija? Mert halottam olyat hogy két simi után bárkivel elmenne azt pedig nem szeretném hogy ilyen legyen:S
2012. jún. 2. 13:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtsd el a németjuhászt!! Ugatós is és marha nagy a munkaigénye! Golden inkább, bár ő sem lusta, csak ha elhízlalják. Jóval nyugisabb. Nekem retrieverem és németjuhászom is van, tudom miről beszélek. Ráadásul a retriever jóval alkalmazkodóbb, ha van másik állat is!
2012. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Khmm hát sajnos pedig a retrieverek ilyenek!!! Megőrül egy simogatásért! Viszont azért felnőtt korában már visszavesz eme szokásából. Én pont ezen dühöngök, ha a labimat engedem el, odarohan MINDENKIHEZ, ha nem szólok rá időben. A németjuci meg tojik az emberekre.
2012. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igazából szerintem is a Golden való nekem csak azt tudnám nehezen megemészteni hogy mindenkivel kedven :D A német juhász lelke tetszik az a gazda orientáltság de hát nem hiszem hogy tudnék elég elfoglaltságot adni neki:S

Esetleg ti milyen fajtát ajánlanátok nekem?:)

2012. jún. 2. 13:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem ha van kert, akkor azért jobb a helyzet. Mert akkor nem találkoznátok annyi emberrel. Azért ha van kert és be is mehet a kutya, akkor végülis ha sétálni is vinnéd, a németjuci is szóba jöhet. Csak vele azért keményebben kell bánni. És a schnauzer? Az is imádja a gazdiját és nem olyan ugatós!
2012. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Közép snacija van a nagyimnak és nem egy rossz élményem van vele szóval azt hiszem ő kizárva:S de köszönöm:)
2012. jún. 2. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!