Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A si-cu tartható a kertben?

A si-cu tartható a kertben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Társasági kutya,kistestű is,állatkínzásnak számít ha kint tartod.Felfoghatnátok már,hogyha a kertbe kell dísznek kutya,akkor NEM lehet társasági kutyát választani
2012. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az első válaszolóval.

A si-cu egy társasági kutya nem kertbe való hanem lakásban kell tartani. Télen kint szét fagyna! Ha kerti dísz kell akkor vegyél egy szobrot és ne élő kutyát!

2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
szerintem meg tarthatod, ha olyan vagy mint nagyapám hogy egész nap kint van a kertben, télen-nyáron gondozza a növényeket, játszik a kutyával és ha netán nem megy ki, beengedi a kutyát
2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatod a kertben. Napközben, amikor jó idő van. Egyébként bent kell aludnia, és ha szakad az eső, vagy a hó, akkor értelemszerűen nem raksz kis egy ilyen kutyát az udvarra.
2012. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező,akkor ide írom: nem kell több privát üzenetet küldeni,látom kb 10 éves vagy . Ha neked meggyőződésed,hogy egy sih tzut tarthatsz kertben,akkor minek kérdezted meg? Az,hogy a pincsidet is kint tartottad ahhoz meg gratulálok,szégyelld magad inkább.

És a kizárás meg a kinttartás között nincs különbség ezeknél a kutyáknál,ugyanis egy KÍNZÁS ha nem lehetnek társaságban,emberrel.

A szőre mindketőnek tönkremegy ha télen nyáron fagyban hóban kint vannak. Cska tudnám,hogyha valaki ilyen szellemi szinbten van,hogy a kutya kintre való akkor miért pont ilyen fajtát kell választani?? jobb lenne egy plüss neked

2012. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem basszus minek feltenni egy kérdést ha utána leírják normálisan rá a választ pampogni kell???

Shih-tzu nem kerti kutya nem is tudom honnét szülted ezt?

Nem való neked kutya,és nekem is van egy pincsimixem meg is őrülne kertbe szegény egésznap..Annyira emberközelébe akar lenni,mindig az ágyon alszik velünk,meg ott van egésznap ahol mi! Minek az ilyennek kutya nem tudom megérteni csak felbosszant:@

2012. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nappal nyugodtan lehet kint. Bóklászik, nézelődik. Este meg vagy beengeditek, minimum az előszobába. Pincsit miért nem lehetne kint tartani??
2012. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én is így gondoltam ahogy az előttem lévő mondta!!!!!

és igen nagyon is lehet kint tartani

2012. jún. 8. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tartható kertben. rosszul fogalmaztál... Nappal ha jó az idő lehet kint, de az nem kinti tartás. Kinti-benti kutyának szokták hívni aki kint is bent is van. És a shih- tzunak jó lenne ha nem csak az előszobába mehetne be...
2012. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

elolvastad valaha is ezeknek a kutyáknak az eredetét?? Nem juhászkutyák,nem is vadászkutyák hanem lábmelegítőnek funkcionáltak mióta az eszüket tudják!! Nem azt mondom feltétlenül ágyban kell altatni,de legalább a gazda szobájában lehessen ez annyira alap ezeknél a szeretetgombócoknál..

De hát neked látom nem lehet magyarázni,nem tudom minek tetted fel a kérdést tényleg ha csak a saját igazadad tudo hajtani? Legközelebb ha valamit nem tudsz kérdezgesd a tükörképed,biztos jól el lesztek!

2012. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!