Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotival lehet agilityre járni?

Rotival lehet agilityre járni?

Figyelt kérdés
Szeret ugrani,ha mondom neki,lelkesen ugrik akadályokat ,parkban padokat,meg fel tud mászni magasles létráján is utánam.

2012. jún. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az csak egy dolog hogy szeret ugrálni, de nem biztos hogy az ízületeinek hasznára válna. Rotit még megmondom őszintén nem láttam agilitypályán. Amúgy mivel elég vastag némelyik, nem hiszem, hogy járnak velük. De nem tudom, mennyire lelkesedne az ebed érte. Ott egy adott idő alatt kell viszonylag gyorsan?! haladni
2012. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hobbiból, alacsony akadályokon gond nélkül mehetsz vele. Én sem hiszem, hogy a testalkatának megfelelne a magasságához passzoló akadályokon való bohóckodás, de ha nem versenyezni akarsz vele, csak játszani, akkor jó.

Azért mondjuk egy állatorvost is megkérdeznék erről, meg rendszeresen nézetném az ízületeit, hogy minden rendben van-e :)

2012. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy viheted!Nincs fajtamegkötés!!!Igen, aki a legyorsabb és legkevesebb hibával teljesít az a nyertes!:)
2012. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem ügyetlen ,izülete is rendben,le lett röntgenezve diszpláziára,simán ugorja a kb 120as akadályt ami a suliban ki van rakva,meg a ferde palánkra is felszalad.Mondjuk van az a pálcás szlalompálya az agilityn azt szerintem nem tudná könnyen végigvinni.Valószínűleg nem lenne nyerő versenyen mert elég nehéz kutya ,de lemozgatásra gondoltam jó lenne.
2012. jún. 9. 10:24
 5/6 Virry ***** válasza:
Szerintem mehetsz vele, nincs fajtamegkötés. Egyébként a dobermanom is aggilityzik. Csak leesik a palánkról mert túl nagy.
2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz, nyugodtan.
2012. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!