Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudjam, hogy befejezte...

Honnan tudjam, hogy befejezte a szuka a tüzelést?

Figyelt kérdés
Először tüzelt a kutyám. Szeretném már visszavinni a kutyasuliba, csak ott kan kutyák is találhatók, és nem szeretném a bármelyik is befedezné. Honnan tudjam, hogy befejezte-e a tüzelést?

2012. jún. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor már biztos nem érzik, az kb 18-20 napra az első nap után.
2012. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Imi válasza:
Érzik???
2012. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

érzik. szagolják ha így jobban tetszik.

A kérdés az volt, hogy a kanok mikor nem érik, szagolják már a szukát. Nem mennek rá, nem verekszenek össze.

És ezért egyáltalán beengedik a kutyasuliba. Mert amíg a kanok érzik,addog nem lehet odamenni.

2012. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hovarju ***** válasza:

általában 18-20 nap a tüzelés.

Én a környékbeli kan kutyák gazdiját kértem fel tesztelésre.

Amikor kb.18 . napnál járt megmutattam a szomszéd kutyájának, és amikor már egyáltalán nem érdekelte, akkor a biztonság kedvéért pár nap múlva megpróbáltam egy másik kan kutyával, és még egy másikkal. Amikor már egyiket sem érdekelte, akkor megfürdettem és elvittem kutyasuliba.

Kb. 2-3 hónappal később ivartalanítattam, és most már bármikor mehetünk suliba.

2012. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor vérzik, akkor tüzel. (Mint az emberek..)
2012. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!