Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen érveket, avagy ellenérv...

Budai Letti kérdése:

Milyen érveket, avagy ellenérveket tudtok yorkik ellen?

Figyelt kérdés
Yorkit szeretnénk venni, de hallottam ellenérveket felőlük. Ha valaki tud, kérem írjon, de pozitív dolgokat is várok. Indoklásra is szükségem lenne. Nagyon szépen köszönöm!
2012. jún. 9. 20:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok.:)
2012. jún. 10. 20:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig csivava párti voltam,de aztán eljött az a nap,hogy végre megengedhessem magamnak,hogy kutya legyen a lakásban a szüleimmel lakom így az apukámnak az volt a kikötése,hogy nem lehet csivava így a yorkinál döntöttünk a párommal és hát ebbe a fajtába is bele szerettem a kis termete miatt nálunk ez volt a fő szempont. Az érvem mellette? - Szerelem első látásra :) Az ellenérvem? A pénz mivel,ha jó helyről veszed sokba kerül rendes tenyésztőtől nem kapsz 100.000 alatt és akkor ebbe még nincs benne a felszerelés és az állat orvos. De,ha valaki szereti ezt a fajtát akkor minden pénzt megér :)
2012. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!