Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet fürdetni?

Mikortól lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
6hetes a kutyusom.

2012. jún. 10. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól elég piszkos tud lenni ahhoz, hogy fürdetni kelljen.
2012. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát.. elvileg 2-3 hónapos kor alatt nem lehetne fürdetni mert még nagyon kicsi. én ezt megcáfoltam mert én amikor elhoztam 8 hetesen a kutyusomat akkor egyből megfürdettem és nagyon élvezte! szerintem 6 hetesen még pici hozzá :) várj még 2 hetet :) és vegyél kölyök kutyáknak való sampont!
2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor fürdettem meg, amikor először lett mocskos. Kb. 8 hetes volt. Nem tetszett neki, félt. Tapasztalatom szerint a kölyökkutyák még nincsenek oda a vízért (nem ez az első kölyökkutya akit fürdetek), hacsak nem valami vízimádó fajta, de fürdetni kell, hogy megszokja és megszeresse. Csak miközben fürdeted végig legyél vidám, pozitív hangulatú, simogasd a kutyát. Így látni fogja, hogy ez nem is olyan rossz. 10 hetesen is megfürdettem egyszer, akkor már nyugodtabb volt. Nem élvezte, de nem próbált kiugrálni. Most meg a nyári kánikulában magától a zuhanyzó alá áll és őrülten futkos körülötte. Most 14 hetes.
2012. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és meglehet száritani hajszárítóval vagy inkább töröljem meg és megszárad magától?
2012. jún. 10. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Törölgesd meg alaposan, és tartsd meleg helyen, amíg teljesen meg nem szárad.
2012. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jún. 10. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan szárítsd hajszárítóval bár most elég meleg van ha lehet kiskutyáknak való sampont használj ezeket 5 hetes kortól ajánlják
2012. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!