Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd megmérgezte a...

A szomszéd megmérgezte a másik szomszéd kutyáit?

Figyelt kérdés

Most voltam kint a kertben és láttam, hogy a mellettünk lévő szomszéd átdobott valamit a hátsó szomszédba(bocsi nem tudom megfogalmazni):(

Megkérdeztem, hogy mi az?!Mondta, hogy megromlott a hús és oda adta szomszéd kutyáknak, mert már büdös volt(!!!)

Megkérdeztem milyen hús és miért nem inkább a kukába dobta vagy miért nem ásta el Azt mondta disznó(!!!!!!) hús ès megvonta a vállát aztán bement.A kutyáknak lehet baja?(szerintem igen hisz romlott volt és nyers disznó)

Próbáltam a kutyás szomszédot felhívni, de nem veszi fel, lehet nincs otthon..:/

Mit tehetek?Nem ismerem annyira a kutyáikat.:(De nem lenne jó ha meghalnának.

Mit tennétek?


2012. jún. 10. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha sima romlott hús, semmi bajuk nem lesz.

Ha valami mérget is tett bele, akkor most ő is bajban van, mert szemtanú voltál.

2012. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...minden esetre a kutyák gazdáinak lehet hogy megemlíteném.
2012. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta romlott.De ha tett is bele mérget nyílván nem mondaná meg...:/
2012. jún. 10. 16:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket felhívni
2012. jún. 10. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajuk
2012. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, hogy a boltban kapott disznóhús fertőzött lenne. A romlott hús a kutyáknak igazi ínyenc falat. Már, amelyik nem pamlagkutya.

Persze, ha eléred őket, azért jelezd a látottakat, mert lehet, kissé megfosatja őket.

2012. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó:)

Amint meglátom a gazdit szólok neki!

2012. jún. 10. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

A sima büdös hústól nem lesz semmi baja a kutyáknak, sőt néha pont ők azok akik hetekre elássák a kapott cupákot...


A mai világban mindenki túl sokat foglalkozik a mások piszkálásával! Te is jobban tennéd, ha csak akkor beszélnél, ha valaki kérdez!

2012. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó!Rendben!Ha majd valamelyik gyereket elrabolják vagy lelőnek valakit, csak becsukom a szememet!Attól végülis, ha nem törődök a dolgokkal még ott vannak...
2012. jún. 10. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyolcas maga a mérgező…


Ha kapun át le tudod fényképezni a húst az jó lenne. Mert ha tényleg mérgezett vmi féle bizonyítékod már van. ;|


De a nyers disznóhús nem a legjobb a kutyáknak, ha romlott az nem baj.

2015. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!