Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? (Tudom, hogy...

Mit csináljak? (Tudom, hogy ez így nem túl érdekes kérdés, de lécci olvassátok el)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kutyám.Egy Bischon havanese(Bocs ha nem jól írtam).Ami elég kicsi kutyafajta.Sorházban lakunk és a közvetlen szomszédunk utálja a kutyákat meg úgy mindent.

És ha a kutyám kint van a teraszon,és vakkant egyet,a szomszéd már rögtön ugrik az ablakhoz és elkezdi sokkolni a kutyát valami sárga sípoló izével.2-szer mérget is szórt(Ilyen zöld zselés valamit,aminek klór és tisztítószer szaga van)(Szerencsére nem evett belőle).

Szóval mit tegyek,ha ilyen a szomszédom?:///



2012. jún. 4. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ne engedd ki őt a teraszra. Vidd helyette sétálni.
2012. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
De a szomszédod mit tegyen, ha neki meg ilyen a szomszédja?
2012. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Tanúkat szereznék, és állatkínzás alapos gyanújával feljelenteném. Manapság szerencsére már elég rendesen büntetik azt...
2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: mért milyen? A szomszédja nem normális, sötét barom, aki nem bírja elviselni egy kiskutya vakkantását. domikaki9889 vidd ki a kutyust sétálni, és nagyon figyelj rá, nehogy csináljon vele valamit az a barom . Fú, ez most nagyon felhúzott. Hogy létezhetnek ilyen beszűkült sötét sznobok????
2012. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kérdést 19:49-esnek címeztem , elnézést :)
2012. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzetek szereljetek fel kamerát, és hívjátok fel rá a szomszéd figyelmét hogy felveszitek amit csinál és ha b@szogatja a kutyát feljelentitek állatkínzásért.
2012. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi az egyutterzest amugy szoktam vinni setalni,de pl. enni a teraszon kap meg amikor tanulok akkor is kinn van.

Köszi a válaszokat! :)

2012. jún. 4. 19:57
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
Bocsánat, azért mégis... a fal mindkét oldalán ember lakik (meg kutya), bizonyos jogokkal. Nem okvetlenül idióta kretén, aki nem szereti azt, amit én. Azért ezt lássuk be. Ilyenkor áthidaló megoldást kell keresni. A szomszéd nem vett kutyát, neki csak a hátrány jutott ebből.
2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég 1 álkamera is, nem kell tudnia senkinek hogy nem igazi.
2012. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
19:57 De egy kretén idióta barom az ilyen, mert ahelyett hogy szólna a kérdezőnek kínozza a kutyát +megpróbálja megmérgezni.
2012. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!