Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy német juhász áprilisba múlt 1 éves és egy 9hetes staffi kölyök kutya a későbbiekben összeverekedhet? Mind a két kutyus szuka. Persze etetésre mindenre odafigyelnék hogy semmi miatt ne legyen harc. Van egy 5éves csivava is.

Figyelt kérdés

Találtam egy kis staffi kislányt (kb 9hetes lehet) és van mellette két kutyám. Egy német juhász aki 1 éves múlt áprilisban és van mellette egy 5éves csivavám. Nagyon szeretném megtartani a kis staffi lánykát csak anyáék nem engedik mert vad és akaratos kutya szerintük. Még attól félnek, hogy a két szuka a későbbiekben összeverekedhet. Ez a pánik azért van nekik mert régen volt egy német juhászunk és egy rotink és ők összeverekedtek. De szerintem csak azért mert a német juhász volt 8 éves a roti meg 10hetes. Később a német juhász megvakult és gyenge lett, a roti gondolom én ezt 2évesen a lehetőséget kihasználta, hogy úgymond átvegye a vezér szerepet. Én tudom rosszul? Esetleg tényleg összeverekedhetnek a későbbiekben?

Még annyi,hogy a csivava nagyon elkényesztetett és anya pici gyöngye.

Kérlek segítsetek,hogy ti az én helyemben mit csinálnátok vagy akár adjatok tanácsot! Mellesleg én szeretnék elköltözni remélhetőleg 2év múlva és szeretném magammal vinni.



2012. jún. 10. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki????Láttam a neten egy hírdetést, hogy elveszett egy staffi szuka!!!Csíkos és fehér
2012. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. keresni a gazdit, plakátolni,netboardra feltenni.

2. ha ivartlanítva vannak a szukák,akkor kevés az esélye a bunyónak, ha ivarosak akkor szinte biztos, hogy lesz verekedés.

2012. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát a kutyust nyakában cipőfűzővel találtam meg tiszta koszosan és tiszta sebbel. Utána kérdezősködtem de senkinek nem volt ismerős és még raktam ki róla hírdetést is. Honnan veszett el a kutyus? Meg ő fehér és fekete,benne apró tigris csík mintákkal. És akkor nagy a valószínűsége,hogy a későbbiekben összemennek? Ez hány éves kortól történhet meg? Válaszotokat köszönöm!
2012. jún. 10. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
2-3 évesen és általában akkor ha az egyik tüzel. Sokszor ez rosszabb mint a kanok verekedése. Ivartalaníttasd őket
2012. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Budapestről veszett el 11hetesen.De annak volt rózsaszín nyakörve.Keresem a hirdetést!
2012. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy valaki ellopta és aztán kidobta...előfordult már párszor. Biztos lesz fénykép, hasonlítsd össze
2012. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani akarom őket mindenféle képpen!
2012. jún. 10. 16:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Én Miskolcon találtam és pont egy rossz környéken... Ahol nem csodálkozok,hogy nyakában cipőfűzővel találtam meg. (Remélem mindenki tudja,h kikre gondolok)
2012. jún. 10. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerencse, vogy megtaláltad, valószìnű harcoltatták volna...
2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Ha nem tűrsz meg közöttük ellenségeskedést, nem lesz gáz.
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!