Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egy yorki kutyust...

Virág199909 kérdése:

Hogyan kell egy yorki kutyust gondozni és miket kell venni neki?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 22:30
 1/6 anonim válasza:
Nekem is yorkim van! :) Nagyon figyeljetek rá,szeretnek szó szerint láb alatt lenni, egyébként játszatok vele,legyenek játékai,akár a wc papír guriga,minden nap friss vize legyen,minden nap fésüljétek,szeménél sós borecetbe áztatottvattával töröljétek 1-2naponta,vigyétek sétálni naponta többször,zsírosat ne egyen,legjobb a yorkiknak való royal canin esetleg rizzsel vagy serpenyőn sült virslivel,hallal. Leves husi is nagyon jó a pocijának! Napi 2-3 kaki a legjobb,de egy minimum legyen. Legyen egy saját kis helye ahova elvonulhat délután aludni. Fázósak, alvásnál nem árt betakarni és vigyázni vele,hogy ne legyen huzatban,de van hogy csak azért remeg mert fáj valamije vagy éhes,de alapból egy remegős fajta. Ha ágyon aludnátok vele,legyen az ágy körül a földön valami puha ha esetleg lepottyanna.
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
de ezeket a serpenyőn sült dolgokat nem árt szalvétával megszorítani,mert nekik a kis zsír sem jó,érzékeny a gyomruk:)
2012. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. jún. 10. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem táp ügyileg a taste of the wild, acana, orijen. A royal nem jó elég vacak egy táp csaka reklámot fizettetik ki, sok kutyának hasmenése van tőle. 2 csillagos vacak (dogfoodanalysis)
2012. jún. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tippeket :)
2012. jún. 11. 06:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Ne érts félre csak segíteni szeretnék,ha tényleg akarsz yorkit akkor keress egy tenyésztőt és kérdezz tőle. Én is elkövettem azt a hibát amit most te én is ide írtam a yorkival kapcsolatos kérdésemet és igaz,hogy nagyon sok jó lelkű ember van itt,de ahányan vannak annyi -féle választ kapsz és sajnos nem mindig jót :( Például feltettem kérdésnek,hogy milyen jutalomfalattal töltsem meg majd a Kong játékot és erre azt a választ kaptam,hogy ne töltsem meg jutalomfalattal,mert hogy nem jó neki töltsem virslivel stb. Na most ez rossz tanács volt mivel a tenyésztőt is megkérdeztem és ő azt mondta,hogy nem javasolja a virslit nyugodtan adhatok neki jutalom falatot,de csak ami direkt kölyök kutyusnak való nehogy meg fulladjon. Érted mit akarok ezzel mondani?Nem lehetsz benne 100%-ig biztos,hogy jó tanácsot kapsz érdemes mindig attól kérdezni akitől veszed a kutyát sokkal jobban tudja. Tényleg vannak itt jó akarok,de sajnos vannak olyanok is akiknek sosem volt és sosem lesz yorkia vagy kutyája sem volt csak unatkozik és írógatya a hülyeségeit vagy olvasott egy két cikket vagy könyvet és azt hiszi,hogy doktorált a yorki fajtából. Ezt amit írtam nem vonatkozik az előtte válaszolókra,mert ők a rendesek közé tartoznak.
2012. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!