Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél hetes kiskutyáknál a...

Másfél hetes kiskutyáknál a bolhaport lehet alkalmazni? Vagy ilyen korban még veszélyes?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az állatorvos frontline spray-t ajánlott, ez már 2 napos kortól adható kutyának-macskának. Azt mondta mást nem használhatok kölyöknél.
2012. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az állatorvos, hogy lehet, de nekem 3 hetesek a kicsik.
2012. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Akkor mindenképpen beruházok egy frontlineos spray-re:)
2012. jún. 11. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem! Féreghajtó tablettát mennyi idős kortól lehet adni kiskutyáknak? másfél heteseknek még nagyon erős?
2012. jún. 11. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:

A frontline-ból van 100 ml, az a legkisebb és 3000-6000 ft körül mozog az ára, attól függ, hol veszed.

Viszont ez jó bolhára, kullancsra, tetűre, atkára, és az élősködők által okozott fertőzés elkerülésére. Szoptató és vemhes kutyára is lehet fújni, csak fontos, hogy a kicsik ne tudják lenyalni a mamáról. A 2 lapocka közé kell fújni, és havonta kell ismételni. Nekem bevált, se kullancs, se bolha, se semmi más. Viszont a féreghajtót azt nem tudom...

2012. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Holnap majd utána nézek!
2012. jún. 11. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Féreghajtást 2 hetes kor után ajánlatos elkezdeni, de ha a mama folyamatosan volt hajtva, úgy elég 3 hetes korban is.

Üdv.

2012. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!