Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kis kutyának...

Mit gondoltok a kis kutyának való plüss figurákról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám azzal alszik kölyökkora óta, hurcolja, de érdekes módon nem tépte szét, időnként persze kimosom, de egész jól bírja. Ha a kutya viszont széttépi, meg akarja enni, akkor nem jó választás. Vigyázni kell, hogy ne legyen rajta gomb, pici műanyag, pl. a plüsskutya szeme-orra, mert az leszakadhat és a kutya megeheti.
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen a válaszodat :)
2012. jún. 11. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
én kutyám jobban szereti a plüssöket ami sípol mint a gumi játékokat:) Nagyon sok plüsse van,ha szétjön megvarrom ennyi :)
2012. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2012. jún. 11. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kiskora óta apró cafatokra tépi! mi is féltünk, hogy baja lesz, de eddig 8 év alatt semmi! A plüssök szemét meg orrát köpi ki egyből, meg a belsejét is. neki csak az a lényeg minél kisebbre tépje!
2012. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát...nekem tacskóm volt,és 3 hónapos korába kapott egy plüssfókát.Örültünk,hogy nem tépi szét,de aztán lassacskán letépte a farkát stb.-stb.
2012. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2012. jún. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!