Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogomat szeretném...

Francia bulldogomat szeretném pároztatni, hova vigyem?

Figyelt kérdés
2,5 éves kan francia bulldogomat szeretném szukával összehozni, mert nagyon be van kattanva. :) sajnálnám, ha úgy kéne leélnie az életét, hogy nem volt még másik kutyával. Tudtok ilyen helyeket? vagy ha van valakinek szuka francija, Budapesten, szívesen találkoznék veletek, persze ha tüzelésnél futunk össze, az lenne a legjobb :) köszi a válaszokat

2012. jún. 12. 14:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%
A kutyád csak kiegyensúlyozottabb lesz tőle valamint igen sok betegséget megelőzhetsz.:) Esetleg célszerű lenne kutyasuliba is elvinni , neked pedig sokat olvasni a falkavezérségről !:)
2012. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
rendben, okitom magam és őt is :)
2012. jún. 12. 15:44
 23/33 anonim ***** válasza:
31%

Nem ez hazugság, hogy egy 32 éves nővel beszélünk! :)

Bocs de ezt nem hiszem el! Egy felnőtt ilyet csak akkor vállalna ha már évek óta csinálja stb.. nem akarlak megbántani de miért lenne bármi baja a kutyusnak ha nem párzott?? Na meg ha nem párzott még kisebb az esélye, hogy a szukától elkap valami betegséget!Na meg nagyobb lett volna ha előbb ivartalaníttatod! :) ismerek olyan embert aki szűzen halt meg..lett valami baja?? Nem :)


Ivartalanítsd kérlek..a legtöbb ember már arra megy, hogy inkább vesz 100ezerekért egy egészséges kutyust kennelből mint 2 kutyustól kölyköt! Még vannak páran akik pénzelik az ilyen embereket..biztatják őket, hogy csinálják még..


Nem ellened vagyok.. csak a menhelyi kutyákat védem! :(

Nem akarok több kutyust látni menhelyeken... Mind tele van kutyával cicával a sok felelőtlen gazdik miatt! :(

2012. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

a koromat maximum csak élőben titkolom, de hidd csak el. A kutyámat viszont tényleg csak lelki okokból pároztatnám, de mivel itt sokan mondták, hogy ösztönből és nem élvezetből párzik, igy elfogadom azt a tényt, hogy

"szüzen" hal majd meg. Köszönöm a válaszod

2012. jún. 12. 16:16
 25/33 anonim ***** válasza:
67%

Sok ember ezzel nincs tisztában, hogy ez dominancia, és nincs bekattanva. A kutyásnak semmi baja nem lesz hogyha ivartalanítod is, mert NEM emberek, amíg nem tudják milyen d.gni, nem is lesz rá szüksége. Ha viszont megtapasztalja akkor onnantól mégjobban kell neki, szerintem a legjobb döntés az ivartalanítás lenne, de nem muszáj:)

Csak jobb lenne a kutyádnak, de szerintem ez ami itt van dominancia probléma amire írtak megoldást az előttem szólók:)

2012. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyetek már kétértelműek.


Ha egyszer fedez a kan, nem azért akar majd mindig fedezni, mert "megtapasztalta, milyen élvezet ez", hanem mivel a fedezéssel is csak az van "aláírva", hogy ő a falkavezér, így ösztönösen akar még jobban szaporodni, hogy még több általa nemzett "tökéletes" almot hozhasson létre.


Mert ugye a természetben is azért csak a falkavezér szaporodhat, mert ő a jó génekkel rendelkező egyed, aki elég erős és életre való ahhoz, hogy falkavezérként irányíthasson egy falkát. Így egy nemzés után, késztetést érez újabb nemzésre. De nem élvezetből, hanem fajfenntartás miatt, konkrétan a "tökéletes génjeit" akarja tovább örökíteni.


De az egy hül*yeség, hogy megtapasztalja milyen a "szex", ami után majd még jobban bekattan.. Mert szex elvonási tünetei lesznek, vagy mi? :D

2012. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
49%
A "prütyköléssel" azt jelzi, hogy ő a domináns. Akivel azt csinálja, annál magasabb rangúnak tartja magát.
2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
ohh köszi akkor nagyobbnak érzi magát a plüss macinál...köszi a válaszokat
2012. jún. 13. 07:27
 29/33 anonim ***** válasza:

ugye ezt nem te raktad fel??


[link]

2012. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
nem, nekem fekete fehér. pénzért nem is csinálnám :S mondom hogy csak a lelki állapot miatt hoztam volna össze szukával, de mivel csomoan irták hogy semmi baja nem lesz ha soha nem "szexel" igy már tárgytalan a dolog, és ivartalanitás lesz
2012. jún. 13. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!