Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen félos?

Miert ilyen félos?

Figyelt kérdés
Vettem egy roti kolykot es nagyon fél az idegenektol velem márt megbarátkozott csak ha jon valaki akkor egybol elbúj. Fog még ez változni vagy valamit tehetek ez ellen ? 9 hetes
2012. jún. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, pár év múlva már biztos darabokra harap minden idegent.
2012. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon pici gyerek és nem találja a mamáját. Neked kell biztonságot nyújtani neki, neked kell pótolni most a mamáját is.
2012. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy lehet ez ellen tenni. Ha mennek hozzátok ne rohanják le a kutyát mert az még jobban megrémíti. Ne vegyenek róla tudomást, ne is szóljanak hozzá, várják meg mindenképpen, hogy a kutya nyisson feléjük. Új neki a környezet új emberek ezt fel kell neki dolgoznia. Gondolom nincs másik kutyatársa aki segítene az önbizalmát erősíteni? Legelsőre az új családját kell megszoknia, ha már feloldódott és bízik utána lépjetek tovább.
2012. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert szaporítótól származik. Hol vetted?

Ha tévedtem, akkor valami negatív élmény érte valamikor, valami lelki trauma emberekkel kapcsolatban, pl. erősen megverték.

2012. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Azt nem mondtad, mennyi ideje van nálad. Ha max. 3 napja, akkor csak az a baj, hogy még nem szokott meg. Ha több ideje, akkor az előző válaszom lép érvénybe.

2012. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vasárnap vettem
2012. jún. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!