Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ez a kutyám?

Miért csinálja ez a kutyám?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni.Úgy szoktam sétáltatni,hogy láb mellett kell jönnie szépen laza pórázon,aztán van olyan rész hogy mehet pórázon amerre akar és póráz nélküli is lehet,játszhat kutyákkal ezután láb mellett ismét haza. Ma kétszer is az történt hogy kb. 1 percig bírt jönni rendesen láb mellett utána akart volna rohanni, de hát úgye nem engedtem ugatott,morgott. Miért csinálta ezt??

2012. jún. 11. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*ezt
2012. jún. 11. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Rád ugatott meg morgott, vagy valami másra, és hogyan reagáltál, amikor ez történt?
2012. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rám ugatott meg morgott, igazából semmire se csak ment volna előre.Vissza húztam láb mellé meg elindultam másik irányba de így is se jött rendesen ezért vége lett a sétának és haza jöttünk. Most nem rég meg felugrott az ágyra (ahova egyébként nem mehet fel és nem is szokott eddig) ,de csak fel ment és egyből le is jött.
2012. jún. 11. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős? lehet, hogy a határokat feszegeti, hogy lássa, meddig mehet el.
2012. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 éves, de még csak pár hónapja van nálam.
2012. jún. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!