Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » American Bully-t vagy Pitbullt?

American Bully-t vagy Pitbullt?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a jobb valasztas egy 18 eves fiunak?

Melyik az erosebb, jobb kutya?


2012. jún. 13. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Melyiknek van nagyobb "tekintelye" pl ha vegig megyek vele az utcan?
2012. jún. 13. 13:56
 2/51 anonim válasza:
0%
Pitbull,ez nálam alap
2012. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Először i szerintem ne csak menőzésből vegyél ilyen kutyust, hogy nagyobb tekintélyed legyen,hanem azért, mert kedveled azt a fajtát, tetszenek a tulajdonságai:)

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, sztem pitbull.

2012. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha az számít, hogy minek van a legnagyobb tekintélye az utcán, egy tankot vagy egy Rambo jelmezt ajánlok.
2012. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem csak menozesbol akarok ilyen kutyat, hanem mert tetszik a testelepitese mindkettonek, es nem tudok valasztani hogy akkor melyiket..
2012. jún. 13. 14:02
 6/51 noesamuel ***** válasza:

ha az "Amerikai Bully" alatt az amerikai bulldogot érted, akkor sincs sok értelme a kérdésnek, de a pitbullnak a respektje a világon mindenhol ismeretes, és hát...hogyis mondjam... minden népcsoport tiszteli.

ha az amerikai staffordshire terierre gondolsz a "Amerikai Bully" alatt akkor meg egyenesen nonszensz a kérdés, mert a kettő ugyan az, 2különböző (fajta besorolással foglalkozó) szervezet megnevezése ugyan arra a fajtára.

2012. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Farkas Victor ***** válasza:
100%
Hát először is. Eddig úgy veszem észre nem neked való kutya egyik sem mert így állsz hozzá! Nem ezekért kell szeretni őket! Én 12 éves korom óta foglalkozom pitbullokkal. De most váltottam! Szeptemberben hozok Belgiumból egy American Bullyt. Itthon még csak egy embernél van ilyen kutya de ő nála sem lehet kapni kölyköt. Én pont azért hozok be hogy tenyészthessem mert minden benne van ebben a kutyában amire nekem szükségem van! Főként a mentalitása: könnyen kezelhető, nyugodt, más kutyákkal kíválóan elvan legyen szuka vagy kan. Másrészről persze nekem is tetszik a külseje! Az a kérdésem, hogy meg tudnál-e fizetni egy ilyen kutyát? Mert én 4500 euróért hozom be! És nálam sem lesz olcsóbb a kutya. Nem kell, hogy minden jött ment ember kezébe ilyen kutya kerüljön, mert a pitbullal is sajnos ez lett már 5000 Ft-ért lehet kapni és olyan is vesz akinek nem kellene vennie. Tehát aki ilyen kutyát akar az igen is ki fogja fizetni érte a minimum 600 ezer forintot de a legjobb kölyök az alomban nálam is 1-másfél millió forint körül lesz, így csak az fogja megvenni aki tényleg fanatikusan szerelmes a fajtába és nem csak azért veszi, hogy egy láncon kikötve legyen meg néha csajozni járjon vele illetve randalírozzon az utcán! Mint ahogyan ezt rajtad is érzem!!!! Bocsi a nyers fogalmazásért de így érzem!!! Neked nem való egyik sem amíg csak ezeket az érveket tudod felhozni ahhoz, hogy miért ilyen kutya kell!!!
2012. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 noesamuel ***** válasza:
bocsánat, elgizdáztam a fenti válszom, nem tudtam, hogy van ilyen fajta.
2012. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Farkas Victor ***** válasza:
Semmi baj nem lepődtem meg mert igen kevesen ismerik! Nekem is sok itthoni barátom keverte össze az amerikai bulldoggal! :)
2012. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egyáltalán nem való kutya, ha fizikai erősség és tekintély miatt akarsz venni.

Ha most sincs, egy kutyával sem lesz több tekintélyed.

2012. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!