Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyaink szulettek,...

Puli kutyaink szulettek, mennyiert lehet oket eladni?

Figyelt kérdés
Nem torzskonyvezettek, de a mama is es a papa is pulikutyus. Nagyon aranyosak, zsemleszinuek.
2009. júl. 4. 15:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi!:)))
2009. júl. 4. 18:37
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nézd meg a pulik standardjét. Puli zsemle színben nincs.

Idézem az aktuális standardból:

"SZÍNVÁLTOZATAI: - Fekete (kissé rozsdavörös vagy szürke árnyalattal is)

- Gyöngyfehér (zsemleszínű árnyalattól mentesen)

- Fakó (határozott fekete maszkkal a pofa körül)

- Szürke A szügy tájékán maximum 5cm átmérőjű fehér mellfolt megengedett. Az ujjak közötti fehér tűzöttség nem számít hibának. Minden más jellegű jegy, színeltérés hiba."

2009. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%

Alap olyan 9000-10.000ft ért tudod eladni őket , ebben benne van legalább 4X féreghajtás ,és 1 de 8 hetes korig inkább 2 !

2-4-6-8 hetesen illik féregteleníteni , és ha már nyitva a szemük akkor most múltak 2 hetesek és már kellet nekik egy féregtelenítés.

Amúgy ha lehet akkor ha valóban 100% hogy fajtatiszták ami nem lehet 100 % ha nem peedigresek , na mindegy akkor ne hogy úgy hirdesd őket hogy zsemle színű Pulik eladók. Mert akkor tuti nem adod el őket soha.

Ez csak 1 jó tanács.

2009. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

tk nélküli kutyát senki sem fog pénzért venni.Mert nem tudod bizonyítani,hogy fajtatiszta,és keveréknek minősül(a küllem az kevés).És pedig keverék vagy akár fajtatisztának látszó kutya ingyen is van a menhelyen.(az ilyen szaporítók miatt mint te)Egyébként meg olcsó kutya többe kerül [link]


És én elhiszem,hogy aranyosak meg szépek,persze miért is ne lennének azok.De ez ahhoz,hogy pénzért eladd őket ahhoz ez kevés.(első voltam)

2009. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

hihetetlen hogy a hasznos válaszokat igy lepontozzátok.

A puli standardjében nincs zsemleszin, ahogy ma 15:47 kor is idéztem.

Ha keverék, akkor keverék.Persze hogy arik meg cukik, de pénzt csak az oltásért és a féreghajtásért tudsz elkérni.

Ha nem tudod ezt elfogadni, arról se én, se más nem tehet, attól még jó,hasznos válaszokat kapsz a kérdéseidre.

Bánt,hogy keveréknek tituláljuk őket? nem tudunk mást mondani, ha ilyen szin meghatározást (ami nem is fajtajelleg) mondasz róluk, és ez még azt is mutatja,hogy nem értesz a fajtához.

2009. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
ezek után legalább a szuka kutya ivartalanítása,ha már annyira szereted..
2009. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kar felhergelni magatokat, hiszen csak egy kerdest tettem fel, nem neztem utana mennyiert mennek a kutyusok.

Gondoltam, itt megkerdezem toletek.

Termeszetesen nem a ti valaszaitoktol fugg, hogy hogyan, mennyiert mennek el a kutyaink. Egy koszonomert nem adjuk oda senkinek, meg szep!:)

Koszi, hogy irtatok, remelem nem a levegobe beszeltek csak, hanem nagy tapasztalattal rendelkezo igazi kutyagazdik vagytok.

Majd irok, most megyek es uszok egyet a tengerben. Itt nalunk most 33 fok van, Magyarorszagon milyen az ido?

2009. júl. 4. 20:49
 18/27 A kérdező kommentje:

Milyen menhelyekrol irkaltok itt nekem?

Az ember akkor gyereket se szuljon, mert eleg gyerek var orokbefogadasra az allami nevelootthonokban? Illene onnan orokbefogadni?

Mirol beszeltek ti?:)))

2009. júl. 4. 20:59
 19/27 Bogyigazdi ***** válasza:
83%

Akkor te szülsz gyereket és eladod?? (te kezdted!!)


Am nem tudom elhinni, mért nem lehet felfogni azt, hogy sok fajtatiszta kutya van a menhelyeken.... felesleges gyártani a kutyákat, és "jópénzzért" eladni. Nem térül meg, akkor meg minek??

2009. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez egy igen provokatív kérdés. Miért érdekel egy külföldön élő puligazdit, hogy magyarországon mennyiét, megy egy puli? Nekem kamunak tűnik.
2009. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!