Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kiskutyát!...

Találtam egy kiskutyát! Szerintetek milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 14. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jajj de aranyos! úgy néz ki, mint egy vaddisznóbébi. :D
2012. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja. Ugye nem tejet iszik?
2012. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de tejet. mi a gond vele? még foga is alig van... :/ nem volt szívünk otthagyni
2012. jún. 14. 14:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A tej nem jó a kutyának, mert laktózérzékeny. Fosni fog. kecsketejet vagy joghurtot adj neki

és vidd dokihoz, féregtelenítés, kormegállapítás, szerintem az első oltás is, mert 6 hetesnek nézem

2012. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A szopós lenne, akkor kutyatápszer (de szerinte annál már idősebb). Ha nem az, akkor kecsketej, konzerv vagy beáztatott százartáp. Mivel a kutyák nagy része laktózérzékeny, így csak azt éred el h menni fog a hasa és ki is száradhat, mivel még nagyon kicsi. Irány a doki, majd ő megmondja h milyen idős.
2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Juj, nagyon édi!!!:) Biztos, hogy nincs még 6 hetes, neki még a mamája mellett kellene lennie! Nagyon pici:) Hasonlít az akitához, de ha elviszed állatorvoshoz, nem biztos, hogy meg fogja tudni mondani...Kicsit késöbb majd kialakul:) Állateledelesnél lehet kapni párszáz forintért anyatejpótlót kutyáknak...Por, amit vízzel kell keverni, aha nem issza meg tálból, cumisüvegböl biztosan!! Mindenesetre írd majd meg légyszi, hogy mi volt a véleménye a fajtáját és korát illetöen!:)
2012. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 4-5 hetes körüli kaukázusi juhász vagy sarplaninac keveréknek tűnik.
2012. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, de nagyon cuki. Mi lesz vele, megtartod?
2012. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sarplaninai, nagyon neveld
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maximum 4-5 hetesnek nézem, én nem igazán látok még benne semmilyen fajtát, még nagyon kicsi, ha nagyobb lesz akkor jobban meg lehet tippelni, de egész biztosan keverék. (zárójelben megjegyezném, hogy nagyon sok állatorvos nem ismeri igazán a kutyafajtákat, így ez, hogy majd az állatorvos megállapítja, hogy milyen fajta hülyeség mondani)
2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!