Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rákapott a drogokra...

A kutyám rákapott a drogokra mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászom, és hát otthoni műhelyemben muszáj szervetlen oldószerekkel dolgoznom... egyszer nem vettem észre, hogy a kutya a nyitott palack fölött ül majd elkezdett egyszer csak körbe körbe futkosni, majd ugatva ugrálni majd hemperegni de valami iszonyat boldogan... azóta mikor dolgozom szinte követeli a hígítós üveget, amit azóta kiürítettem és kimostam, de mivel nem hülye így látja, hogy nem jön a kívánt hatás, és ilyenkor szemmel láthatóan bevágja a durcást és nem hajlandó foglalkozni velem:)

2012. jún. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el elvonóra.
2012. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mese
2012. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugii.. Enyém akkorát Flash-elt, azt hitte hogy madár.. kiszökött a 21. emeletről..elbaszta..megdöglöt :88((
2012. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

idővel elfelejti talán az incidenst.

mi egyszer sört töltöttünk a kutya táljába (nem én!), de nem követelte újra


az ő neve lehetne akkor: d(r)og

2012. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Legalább te ne szipuzz, mikor a kutya lát!
2012. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én elhiszem. Haveromnak is van egy kis kutyája. Mikor szoktunk szívni, ő is bejött mindíg a szobába. Ha kizártuk ugatott h engedjük be. Aztán leszokott feküdni közénk, mi meg rászoktunk fújni egy pár slukkot. A kutya rendesen kérni szokta a slukkokat:-) nem kellett neki sok, mert pici kutya. Aztán lefekütt, lazított, halgatta velünk a zenét, meg élvezte az anyagot:-) komolyan..
2013. máj. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!