Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós kislányom eddig nem...

9,5 hós kislányom eddig nem fogadta el se a cumit, se a cumisüveget.1 hete viszont rákapott nagyon. Más is járt így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már leszoktatni kéne....viszont sokkal nyugodtabb lett. Iszik amúgy pohárból is régóta. Mi törtent, hogy 9 hónapig semmi most meg imád cumizni és üvegböl inni. Nem értem....:)
2012. márc. 10. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a cumisüveg praktikus ennyi idősen, enyém 2 éves de reggel-este még a tejet az ágyában kéri, cumisüvegből :) én meg nem bánom, hogy nem bögrével bénázik a tiszta ágyban ;)


viszont a cumi hogy "repült" a szájába? :) azt én se gondolom, hogy egy ekkor nem cumizó babának cumit kéne adni... :)

2012. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En se banom amugy. Ugy kerult a szajaba hogy amikor nagyon nyugi volt probalkoztam. A cumisuveggel is. Aztan kapott most egy babydream cumisuveget. Ezt azonnal elfogadta. Kivancsisagbol odaadtam neki egy cumit es nem kopte ki,hanem megnyugodott tole.
2012. márc. 10. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:
mit tegyel? semmit! add neki ha megnyugtatja!
2012. márc. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csőröset jobb lett volna adni, arról könnyebben leszokik.

Majd később próbálj váltani

2012. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!