Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb táp a yorkinak?

Melyik a legjobb táp a yorkinak?

Figyelt kérdés
Hamarosan yorkim lesz és apa megengedi ha ezeknek a kérdéseknek utánajárok.: Télen a yorki szőre ha leér a hóba mit kell vele csinálni, és a sózás ellen a mancsával? Melyik a legjobb táp ami nem vagyonokba kerül? És házilag lelehet vágni a kutya "haját" ? (Mert apa nem szivesen vinné kozmetikushoz ) Mennyi a kutya ára (hobby célra)
2012. jún. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Télen ajánlott kabátkát ráadni ráadni egyébként, de ha leér a hóba, ajánlott a hasát otthon megmosni ill. a tappancsait is, nehogy kicsípje a só. Esetleg krémmel kenni majd.

Tápok: Acana, Orijen, Taste Of The Wild, Brit Care. Nem olcsó, de egy ilyen pici kutya pár dkg-ot eszik meg egy nap, így összességében nem olyan vészes az ár.

Ha ügyesek vagytok, ti is vághatjátok a haját, majd eldöntitek hogy sikerült. Amúgy én a helyemben a zsebpénzemből azért rászánnám a pénzt :)

A kutyus ára hobbi célra tenyésztőtől 80eFt-től kezdődik.

2012. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még hobby célra sem vegyetek olcsó yorkit!

Én nem vagyok híve a kabátnak az enyémeken sohasem volt kabát, és makk egészségesek!

Télen futnak egyet + pisi, kaki és megszárítom ha nagyon vizesek lennének. Ha ügyes vagy megpróbálkozhatsz otthoni nyírással de nem hinném, hogy olyan sokba kerülne a kozmetikus. Nagyon sok jó féle táp van az előttem író is leírta de nézzél szét a premium tápok elég jó árban vannak. Nem feltétlenül kell a superpremiumot megvenni sokszor jobb a premium táp.

2012. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
taste of the wild a legjobb minden kutyának
2012. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia először is az a legjobb táp amivel etette a tenyésztő idáig is :)Legyél azzal tisztában,ha 20-30.000-ért vesztek azt csak a nagyon alja szaporítóktól kapható amire később vagyonokat fogsz költeni. Vannak olyan kennelek ahol 80.000-ért kapsz törzskönyvel anélkül 60.000,ért pl. Árminházi és Bertibono én idáig csak jókat olvastam,Ha rendes normális kennelből veszed akkor 100.000-140.000 is lehet. Nem árt ivartalanítani a kutyát a lánynál azért,mert bele halhat a szülésbe és még rákot is kaphat a fiúnál pedig azért,mert nagyban megszünteti a terület jelölési kényszert és nem fog össze-vissza pisilni a lakásban. Én nem vagyok a hosszú szőr híve nekem jobban tetszik a megnyírt fazon ezt igazából meglehet otthon is csinálni egy kutyanyíró géppel,de a fül és bűzmirigy takarítás és a köröm vágást inkább bízzátok szakemberre,mert baj lehet belőle. Ezeket megcsinálja egy kutyakozmetikus vagy az állatorvos főleg,ha ott is van kozmetikus. Télre nem árt cipőt venni így elkerülőd azt,hogy a sózott járta ki kezdje a lábát lehet venni még neki kabátot,pulcsit stb én úgy gondolom,hogy mivel a meleg lakásból ki viszem a hidegre nagyon fog fázni és ezt nem akarom akkor könnyebb ráadni egy kis kabátot :)Ha valami kérdésed van nyugodtan tedd fel itt szívesen segít bárki :)
2012. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!