Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonebergit vagy német dogot...

Leonebergit vagy német dogot válasszak? A kutyának velem kellene jönnie futni is, de otthon meg nyugalomban legyen, ne kelljen minden percben vele foglalkozni. Lehetőleg könnyen kezelhető legyen.

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő könnyen kezelhető,azzal nincs baj.Nincs hatalmas mozgásigényük,otthon a lakásban meg ölebnek képzelik magukat,legalább is a német dog biztos:D

Viszont futtatni szerintem ilyen nagytestű kutyákat nem ajánlatos az izületeik miatt

2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saluki mellett a leonbergi a nagy szerelmem.

Mégsem beszéllek rá, mivel meggondolandó, hogy késő tavasztól kora őszig a nagy melegben biztos nem fogsz tudni eljárni vele futni, hacsak nem az esti órákban sportolsz.


Én amúgy pont azért szeretem őket, mert hatalmas szívük van, gyerekekkel is rettentő türelmes és egyáltalán nem makacs fajta ( a dog már nehezebben kezelhető ).

Viszont hatalmas negatív pont, hogy sajnos nem élnek sokáig :(

2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A leonbergi az nem az a futós fajta :-)
2012. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!