Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta zöld kagyló...

Melyik fajta zöld kagyló termék a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a GF-600 a legjobb.
2009. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az meg mi? :D
2009. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Luposan Gelenkkraft-ot használjuk.
2009. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gf-600 az meg az, amit kérdeztél:), zöldkagyló kivonatos tabletta. Állatpatikában érdeklődj. Jelenleg ez a piacon a legjobb termék.
2009. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be a gf-600.

Ez kutyától is függ, meg attól,h milyen problémára adod.

Nagyon jó a Luposan Gelenkraft. Akár megelőzésre, akár izületi probléma kezelésére, sőt a kutya szőre is szebb lesz tőle. :D

Ha valami komolyabb baj van érdemes a Seatone zöldkagyló kivonat kapszuláját adagolni, vagy a Seatone sport restart-ot. Ezek humán készítmények. De kutyának is nyugodtan adható. Nálunk nagyon bevált!!

2009. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! (az "az meg mi?" nem én voltam)

néztem a neten mindenféle terméket és a Luposan és a Seatone leírása kagylótartalma volt a legjobb ezér kérdeztem melyik lehet jobb a kettő közül. mondjuk bizti a hatás függ attól kinek mire mikor stb.

én kutyimnak diszpláziát állapítottak meg de hálisten még nincs begyulladva,nincs tünete.

a másik kutyimnak töbször is műtötték a vállát( bár én akkor is mindíg kérdeztem milyen vitamint adjak mindíg azt monták semmilyent.úgyhogy rymadilt meg valami mást adtam de ezek nemigazán voltak jók)mostanába megin sántikál meg már 7 éves úgyhogy ha semmi baja se lenne akkor is adnék neki.

akkor a Seatone az jó? asszem annak nagyobb volt a kagylótartalma?!

2009. júl. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!