Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet lehet csinálni?

Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni a menhelyen, sintértelepen lévő kutyákon. Rendszeresen szoktam is nekik pénzt utalni, vagy tápot adni. De ez kevés. Gondoltam arra, hogy állateledel boltban nem kérhetném meg, hogy adomány gyűjtő ládikát helyezzenek ki? Kell erre valami engedély, vagy elég ha a boltban megengedik?
2012. jún. 16. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van ennek valami hivatalos útja, szerintem a menhely és az üzlet közt kell valami papírt írni, hogy ezzel igazolva legyen, hogy nem a hétvégi mozira gyűjt az üzlet a menhely neve mögé bújva.

Esetleg egy üzleti ügyekben jártas ügyvédet megkérdeznék valami ügyvédfórumon.

2012. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alapítvány által lepecsételt zárt (nyithatatlan) doboznak kell lennie és le kell jelenteni a NAV felé, hogy hol van kihelyezve. Egyszerűbb ha tápgyűjtő dobozt teszel ki (ahogy a fressnapfokban van) az nem jelentendő, bevallandó
2012. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!