Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak úszni maguktól...

A kutyák tudnak úszni maguktól? Tehát nem kell rá tanítani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ösztönösen de aszt hiszem van olyan fajta ami egyáltalán nem tud, de nem biztos.
2012. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, az angol bulldog például nem tud. rövidek a lábai és nagy és nehéz a feje.
2012. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és a magyar vizsla?
2012. jún. 16. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában tudnak maguktól, még a bulldog is, bár az nyilván nem lesz egy hosszútávúszó :D De azért, ha még nem tapasztalt úszó a kutyud, akkor nagyon figyelj rá, és ne engedd, hogy messze elússzon tőled. Nekünk az egyik kutyánk (belga keverék) pl. nem tudott úszni. Úgy akart, hogy a fejét teljesen kiemelje a vízből, és kb. függőleges testhelyzetben kalimpált :D Aztán egy pár alkalom után már belejött, addig segítettünk megtalálni a rendes testhelyzetet neki. :)
2012. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vizsla-labi keverékem antitalentum úszó. Dettó, mint az előző válaszoló kutyája, felfelé kalimpál, és nem tűnik úgy, hogy le akarna szokni róla. Együtt még nem úsztam vele, de lehet legközelebb majd karba veszem és rávezetem a dologra, mert katasztrófa. A poén az, hogy nem zavarja őt, élvezi, és még jut is vele előre. kis kajla :D
2012. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha a magyar vizsla nem tud akkor semmi sem !


mivel a magyar vizsla egy kitűnő vadászkutya fajta.

2012. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy vizslának tudnia kéne úszni!!! Az elején lehet neki segíteni, hogy ráérezzen az ízére ha szükség van rá, de utána már szerintem nem nagyon fog akarni kijönni a vízből :))
2012. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patrik8060 válasza:
Minden emlős állat tud úszni.
2012. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!