Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felmerült 11 kutyás kérdésem?...

Felmerült 11 kutyás kérdésem? Ha kapok rájuk választ, akkor akár holnap lehet már kutyánk.

Figyelt kérdés

1. Vannak menhelyen olyan kutyák akik tetszenek.Legjobban egy 9 hónapos jön be,de vannak 2-3 hónaposak is akik tetszenek.

DE!-mindenki azzal ijesztget,hogy vegyek fajtatisztát,mert az nem beteg és ezzel jajj de megjárom majd az állatorvost.

Ez mennyire igaz?Ne vegyek menhelyit?


2.A kor mennyire fontos,milyen hátrányom lehet egy 9 hónaposnál?


3.Közepes kutyának milyen márkájú hámot vegyek?Mire kell figyelnem?


4.Valami jó webshop (budapesti átvétellel),ahol rendelhetek tálkákat,ételt,hámot ilyesmiket.


5.Budapesten a belvároshoz közeli valami jó állatorvos,akivel van személyes tapasztalatotok?


6.Hol és mennyiért csináltathatok kutyaútlevelet,ha van chipje?


7.Olvastam itt,hogy Prémium vagy Szuper Pérmium táppal kell etetni,hány hónapos koráig?


8.Főzhetek neki én?Ha igen,milyen ételeket?Miket nem adhatok?


9.Mi a legjobb jutalomfalat? - Márka.


10.Érdemes -e kutyasuliba járatni?Ha igen, Budapesten merre van valami jó?


11.Amikor már ehet felnőtt ételt akkor milyen húst vehetek neki?Csirkefarhát vagy valami más?Milyen mennyiségben?Ti mivel etetitek,ha nem boltival?-Főztök?Ha igen akkor mit.


Köszönöm,hogy időt szakítottatok rám:)

Ha lehetséges írjátok le milyen kutyátok van és a válaszokat pontba szedve.

7.Kullancselleni oltást kapjon VAGY valami cseppeket,sprét ilyenek?



2012. jún. 16. 18:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csak nem volt szocializálva eddig normálisan,gondolom nem sokat sétált ennyi idő alatt:) Ne engedd hogy húzzon semmiképp,rövid laza pórázon menjetek ami nem egyszerű,próbáld a hátraarc módszert,láb mellett menjen melletted:) Vidd kutyák közé minnél többet hogy szocializáld,ha támad akkor állítsd le mindenképp. Ezek szerinte nem fog ártani a kutyaiskola sem:)

Majd töltesz fel róla képet?:)

2012. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Töltök majd persze,hát most voltam vele sétálni kivittem olyan futtatóra,ami körbe van kerítve,ott volt 1 német juhász és egy stafford,megkérdeztem leengedhetem e próbakép az én kutyám,de lehet harapós nem tudom..Jó fejek voltak,mondták megkötik a sajátjaikat és akkor igen,elég kicsi amúgy feje búbjáig 50 centi és 10-12 kilós kb.

Leengedtem és meglepően jól viselkedett,nem harapott meg semmi,pedig addig teljesen "támadta" őket:)

Szóval csak pórázon nagyfiú:)

Nem húz,ha sétálunk csak ha valaki közel megy el mellettem akkor odamegy morogni és ilyenkor húz.

Hát most nézek sulikat,nem fog ártani,amúgy nagyon kedves,szerintem szeret engem.

Ami vicces volt,hogy vettem neki lasztit,attól úgy de úgy félt:(

Próbáltam kötéllel játszani,az sem volt jó.

Erre ma a futtatón njvel játszott a gazdája frizbivel,na kérlek utána úgy rohant,hogy csak na:D

Elég ügyesen el is kapta,aztán a nj kicsit megkapta,mert elvette előle,szóval holnap veszek neki egyet:)

2012. jún. 18. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!