Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak női segédek?

Vannak női segédek?

Figyelt kérdés
örző-védőzős videókon csak férfi segédet/csibészt látni.MiértMert erősebbek fizikailag?Vagy van nő is?Ha nincs lehetne?
2012. jún. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ,de lehetne.Viszont kell hozzá az erő ,ha nekifutásból elkapja a karját egy kaukázusi ne essen azonnal el.Erre kevés nő képes,de vannak bodybuilder csajok is ,szóval egyáltalán nem lehetetlen a dolog.
2012. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemigen tudok róla hogy lenne, és igen azért nincsenek mert fizikailag nem bírják. Segédvizsgán van erőnléti szint is amit teljesíteni kell, van benne ha jól tudom 2km futás (adott idő alatt teljesíteni kell) és meg kell csinálni adott számú felülést és fekvőtámaszt.
2012. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha ezeket egy nő teljesíti akkor megkapja az engedélyt és lehet segéd?
2012. jún. 16. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
van egy C kategóriás női segéd, de , hogy segédel-e azt nem tudom. Kiképzést tart. Mondjuk egy nő is simán lefut 2 km-ert, és megcsinál x fekvőtámaszt. valamint ha a technikája jó, rutinos és jól el tudja vezetni a kutyát, akkor szerintem simán segédelhet. A segédek között is van aki kifejezetten alacsony, igazán magasat kb. 3-at tudok:)
2012. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs akadálya,hogy nő legyen a segéd. Simán szerintem arról van szó,hogy ez is egy olyan munka amit inkább a férfiak választanak. Egy rendőr,vagy katona kiképzésen nem 2kmert kell futni,hanem 20at,40 kiló felszereléssel (csak a hasamra csaptam,nem lényeg) ,mégis vannak nők.
2012. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben.Tehát ha "kiállja a próbákat" egy nő is lehet segéd.Nagyon köszönöm!:)
2012. jún. 16. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi kutyasulinkban egy nő volt a segéd és nem láttam, hogy problémát okozott volna neki egy rottweiler vagy német juhász megtartása, szóval csak erőnlét kérdése, nő is ugyanúgy lehet segéd.
2012. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ambicióid vannak?:)
2012. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát kipróbálnám milyen:)
2012. jún. 17. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!