Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám ne egye meg a békákat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés:D Ha látod, hogy enné meg, akkor szólj rá erényesen és vedd ki a szájából!
2012. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedd össze a békákat és vidd el valahová ahová a kutya nem jut el. Engedd el őket valami tó/patak közelében.

(tudom, a béka vissza tévedhet, de akkor is)

2012. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vegyem ki?? Habzik az egész szája tőle.Már rászóltam de nem nagyon használt.
2012. jún. 16. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Muszáj benyúlnod a szájába, és kiszedni mert komoly gondok lehetnek belőle, sajnos elég sokszor csináltam ezt énis :S És nagyon-nagyon durván szidd le ahányszor csak látod, hogy vadászik rájuk, nincs más megoldás.
2012. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én, ha az asztalról valami étel leesik és a kutya fel akarja venni, mindig kiveszem a szájából és rászólok, azóta egyre ritkábban csinálja ezt. Egyébként nem hinném, hogy baja lenne a békától, de akkor is undorító:D Milyen kutya? Legyél határozottabb, és igen, nyugodtan vedd csak ki a szájából!
2012. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tacskó keverék.
2012. jún. 16. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is zabálta őket, csigákat is, méhet fogni is imád hallelujaahh... :S

Volt már mindenből problémánk. Csigákról szerencsére magától leszokott, de a másik kettőről kínkeserves volt.

Volt, hogy benyelt egy darazsat/méhet és az éjszaka közepén rohantunk vele 100 km-re az állatklinikára ügyeletes orvoshoz.

Békától habzó szájon kívül egyszer volt komolyabb gondunk, akkor ilyen nagyon nyálkás, zöld, vizes hasmenés lett belőle, habos hányás, nyálcsorgás és gyengeség. Kb mint az embereknél egy hányós vírus, hol hányt, hol ment a hasa, nem nagyon volt nyugi 1-2 napig. Nagyon megvoltunk ijedve azért ez a kaki elég durva volt... A doki szerint 100%, hogy béka. Utána akárhányszor láttuk, hogy játszik vele megint, akár csúnya akár nem kapott az orrára egy jelző értékűt és egyből tudta, hogy nem szabad, le is szokott róla.

Volt olyan, hogy megevett egyet, majd kihányta, a béka meg elugrált. Egyszerűen undorító, kiirtani meg nem lehet ezeket a dögöket a környékről!

2012. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget!
2012. jún. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!