Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Saját véleményem szerint nem kell sok idő és nálunk is bevezetik


2012. jún. 16. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jo otlet, ha nem ferdul el penzbehajtas iranyba
2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóötlet. A probléma csak ott van, hogy itt hiába vezetnek be bármit is. Nincs látszata, nem ellenőrzik. Lásd a chipes dolgot. Tavaly júniustól kötelez, most januártól is kötelező és jövő januártól is azt írják hogy most már kötelező. Ha nem ellenőrzik a vizsgának sem lesz értelme.
2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az országban az ilyesmi nem életképes, ahogy az előző is írta a chipes dolog sem volt valami hatékony, tehát ez sem tartana sokáig. Mindenesetre jó dolog lenne, mert kevesebb kutya lenne menhelyen (bár az elején jó sok kutya az utcára kerülne)és végre rádöbbenne sok ember,hogy kutyát tartani nagyon nagy felelősség.
2012. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, csak hogy mi kb 50 évvel le vagyunk maradva Ausztriához képest ami a felelős állattartást illeti. Véleményem szerint már az óvodában el kellene kezdeni megtanítani a gyerekeknek bizonyos dolgokat, majd iskolás korukban folytatni. Így talán mire felnőttek lesznek, nem fognak állatokat kínozni és lesz némi fogalmunk arról, hogy egy állatnak is vannak érzései és nem csak egy tárgyként tekintenek rá.

Ha nálunk is bevezetnék, szerintem semmi haszna nem lenne, hisz 40-50 éve begyepesedett gondolkodásmódon változtatni nem fog!

2012. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!