Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » L alak és Dupla T (junior...

L alak és Dupla T (junior handler)?

Figyelt kérdés

sziasztok, arra lennék kívácsi h a jh-ban a dupla T és az L alak az hogy néz ki?


Ha lehet légyszi videót küldjetek, előre is köszönöm!


2012. jún. 17. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúú, régebben láttam, de most a világért se tudom megtalálni:\\

De azért leírom:

dupla T:

A bíró vonalában elindulsz, aztán még nem a ring legszélén, hanem pár méterrel előtte balra fordulsz, aztán a ring szélét elérve kézváltó forduló, egyenesen a ring másik oldalához (így leírtad az első T-t). Aztán visszamész a T közepéhez, és fentebb, már a ring végéhez, megint balra, megint kézváltó a végén, megint a másik oldalhoz, majd a közepén egyenesen vissza a bíróhoz.


Az L olyan mint a fél T.

A bíró vonalán egyenesen, a ring végén balra el, kézváltó, középen vissza a bíró vonalán.


[link]

Itt ha lentebb görgetsz ott lesznek az alakzatok.


Hajrá!:) én is most kezdtem a jh karrierem, már két versenyen felvezettem, abból egyet meg is nyertem:$ hidd el, ha egyszer mész, nem tudsz kijönni belőle, megimádod. :D remélem tudtam segíteni:)

2012. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző jól leírta, amúgy énis eddig 2 versenyen voltam és egyet nyertem meg :)
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van rá lehetőséged, hogy megszerezd valahonnan: régebben a Nemzetközi Kutyamagazinban jelent meg egy Junior Handleres cikk sorozat, az alakzatos részeit Kozák Zsolti írta, és televolt frankó illusztrációkkal....
2013. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!