Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a dobermannak mért...

Ennek a dobermannak mért ilyen a szőre?

Figyelt kérdés

Kutyavásárlás előtt állok nézelődök, képeket is.

[link]

Nem furcsa ez a dobermann? Nekem olyan a szőre, mint egy rottweilernek.

Én a dobermannt ilyennek ismertem meg

[link]

És az összes képen ilyen a kutyák szőre. Itt is mindkét kutya szuka.


2012. jún. 17. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért ilyen a szőre mert még kölyök olyan 8hónaposnak nézem nagyon szép kutya.Remélem segítettem:)
2012. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaa értem! Ha felnő akkor ugyan olyan szőre lesz mint a másiknak?
2012. jún. 17. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen és ha jól ápolt akkor talán még szebb is nagyon szép színe van.
2012. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy miért ilyen, de nem hiszem, hogy azért mert kölyök, közelünkben van egy tenyésztő elég gyakran látom a kutyáit, de nála még egyetlen kölyöknek sem volt ilyen szőre. Most is van neki egy 8-9hónap körüli kis szuka, rendes, szép szőre van nem ilyen. Lehet, hogy épp váltja a szőrét az a kutya aki az első képen van, mindenesetre nekem fura, lehet nem gondozták megfelelően.
2012. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
itt nem arról van szó hogy nem gondozták megfelelően hanem arról hogy a kölyköknél ennél a fajtánál ilyen a szőre amúgy meg semelyik kutyának nem fajtán belül sem ugyan úgy nő a szőre.Nézd meg jobban igen szép beállása van már ilyen fiatalon,és kiállításon van lefényképezve gyönyörű állat:)
2012. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2012. jún. 17. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első kutyának rosszabb a szőrminősége, hosszabb, durvább. valamelyest eltér a standardtől, elég fontos szempont, és a háta is lazább kicsit. A második szukának gyönyörű rövid, tömött szőre van, ő teljes mértékben megfelelő. Az viszont egy oltári butaság, hogy kölyökszőr. A kiskutyáknál már egészen pici korban látszik, hogy milyen lesz felnőttkorában.
2012. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És a második szuka ebben a kennelben él, ha ügyes vagy, és komolyan szeretnéd, épp vannak kiskutyák is is extra párositásból. Nagyon lelkiismeret a tenyésztő, és nagyon odafigyel hova kerülnek a kölykei.


[link]

2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!