Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal felvezetők versenyére...

Fiatal felvezetők versenyére kutya?

Figyelt kérdés

Helló mindenki! :)


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, ami lehet h furán hangizik, de engem ez érdekelne...

Na szóval: rengeteget gyakoroltam a kutyámmal a kimondottan a JH-ra és ott tartok h nagyon szívesen kipróbálnám valójában egy igazi kiállításon.

A lényeg az, hogyha én odamegyek egy tökidegen gazdához, hogy légyszi add kölcsön a kutyádat a JH-ra, akkor arra van esélyem, hogy kapok egy normális embertől egy kutyát??? Álltalában kölcsön szokták adni?


Légyszi írjatok (tapasztaltabbak!) hogy ti nektek ez hogy volt?

Egyszerűen már elmentem volna többre is csak az a baj h attól tartok h senki sem adná oda...

a válaszaitokat előre is köszi!!


2012. jún. 17. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én szivesen odaadnám legalább több helyen mutatják be a kutyám :)

2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél nevezni? ha ügyes vagy, én szivesen odaadom az enyémet!:)
2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elég szimpatikus vagy, akkor van aki odaadja, de nem kell megijedni az első elutasítás után. Addig kell kérdezősködni, amíg valaki oda nem adja a kutyáját, általában nem szoktak bunkók lenni, nem harapja le senki a fejedet, ha megkérdezed. Nekem is van kiállítási kutyám, bár mostanában nem igazán nevezek kiállításra, talán majd ősszel, de ha valaki megkérne és éppen nem sietek haza, akkor odaadnám szívesen.
2012. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyások általában nagyon kedvesek, egy cipőben járunk, én is jh-s vagyok, de egiyk barátnőm mindig segít kutyust kérni, bár ugyanaz a szitu mert full idegenekhez megyünk oda mindig. Szerintem ez a jó benne:)
2012. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van egy kis ismerettségi köröd. Olyan ember akinek tk-s a kutyája. Vele mennél el. Esetleg több ilyet. Kezdetben az övét kérd el, majd lehet utána az ő ismerőseinek kutyáit stb. Utána meg már elkezdenek ismerni, meg te is embereket és mást is kérhetsz meg.
2012. jún. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kölcsönadom. Csak elég domináns és akaratos tud lenni, de ha tudsz bánni az ilyen kutyával, akkor viheted. :)
2012. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legtöbben maguk szeretnék felvezetni a saját kutyájukat, de van olyan, hogy a kutya folyton a gazdáját figyelné, és ezért nem vezetheti fel ő, és megkér mást: na ilyen esetben van esélyed, hogy felvezetheted más kutyáját!
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő a délután i BIS-be szeretné bevinni a kutyát, Junior Handlarbe. nem a délelőtti körbe.
2012. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!