Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet vinni az állatker...

Kutyát lehet vinni az állatkertbe?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor az állatkertben, mindig volt olyan, hogy látogatóknál volt kutya pórázon. De nem tudom, hogy van e erre valami szabály. Mondjuk hogy csak 5 kg alatti kutyák mehetnek be, illetve kistestűek, stb. Be lehet vinni kutyát?

2012. jún. 17. 17:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, melyik állatkertre gondolsz, de nézd meg a házirendjüket, fent van a neten. De szerintem nem lehet bevinni, nem volna logikus, hiszen nem tudni, kinek/minek esik neki, vagy milyen betegségeket visz be a drága állatokhoz. Persze egy csomó kutya nem okozna gondot, de nem lehet bízni a gazdákban...
2012. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Megnéztem.


"Lehet- kutyát az állatkertbe behozni?


Állategészségügyi okok miatt sajnos nem hozhatják be látogatóink házi kedvenceiket. Ez alól csak az igazolvánnyal rendelkező vakvezető kutyák képeznek kivételt, amennyiben látássérült embert vezetnek."

2012. jún. 17. 17:56
 3/43 A kérdező kommentje:

Fővárosira gondoltam. Nem értem, nálunk Mo.-on miért nem lehet semmit sem, külföldön bemehet a kutya is.

Azt meg végképp nem értem, ha tilos bevinni kutyát, miért van az, hogy én ahányszor megyek állatkertbe, mindig látok pórázon sétáltatott kutyát egy családdal, babakocsival...

2012. jún. 17. 17:58
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van 2 kutyám, de eszembe nem jutna elvinni őket az állatkertbe. Minek? Stresszeljem őket, és az ott lévő állatokat is? Kibírnak otthon egy fél napot nélküled, nem?
2012. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Te képtelen vagy a kérdésre válaszolni, nem?
2012. jún. 17. 18:02
 6/43 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, hol láttál ilyet, én max. a budakeszi vadasparknál találkoztam kutyasétáltatókkal, sőt, én is kivittem oda a kutyát, de azért konkrétan a vadasparkba vagy a parasztudvarba vagy mi van ott eszembe nem jutott volna bevinni. A kutya nem való állatkertbe és kész.
2012. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Magyarországon nem való. Más normális helyeken élelmiszer üzletbe is be lehet vinni és állatkertbe is. Jó mondjuk máshol a kutyatartók is normálisak, nem egy acsarkodó zsebkutyával egy válltáskában, vagy nem egy szöges nyakörves idegbajos izomkutya, egy izomagyú gazdával. Szóval részben értem, nálunk miért nem lehet.
2012. jún. 17. 18:08
 8/43 A kérdező kommentje:
A fővárosi állatkertben láttam. Nem is egyszer, ahányszor voltam ott, mindig láttam bent kutyát, innen jött az ötlet is.
2012. jún. 17. 18:10
 9/43 A kérdező kommentje:
A Margitszigeti állatkertbe is lehet vinni kutyát és a Veresegyházi medveparkba. Még össze is szagolhatnak a látogatók kutyái a medvékkel és farkasokkal, őzekkel, a fácánokat is megnézheti a kutya, mindent...
2012. jún. 17. 18:12
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
A veresegyházi medveotthonba lehet kutyát is vinni. Egyszer, ha majd arra járunk, akkor mi is be fogunk menni. A kutyát meg azért nem hagyom otthon, mert ha kirándulni megyünk, akkor őt is visszük, ahova meg nem jöhet be velünk, oda mi se megyünk be. Ilyen egyszerű.
2012. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!