Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtitek a kutyusotokat...

Hogyan hűtitek a kutyusotokat ebben a melegben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van egy esővízgyűjtő kád, játék után (néha közben is...) beleugrik, és hűsöl :) Le is szoktam fröcskölni. Az a vicces, mikor épp labdázunk, és egyszer az elkapása után fogja magát, és labdástul bemászik a kádba :D Vagy csak felkönyököl inni, kiejti a játékot, iszik, aztán meg ott mancsol, mert elúszott, és be kell végül mennie érte. Amúgy mudi.


Little Red, besírtam a röhögéstől, haláli kutyád lehet XD

2012. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindig van előttük hideg friss víz. Szoktak kapni ilyen melegben jégkockákat azokat el szokták rágcsálni. Naponta többször lemosom a lábaikat, hasukat, fejüket hideg vézzel (ezt nagyon szokták élvezni. Mindig ott ülnek a csak alatt mikor kimegyek, hogy vizezzem be már őket). Van egy lemez kád amibe néha-néha bele fekszenek ha már nagyon melegük van + szoktam nekik vizes törölközőt leteríteni a teraszra amire rá fekszenek. Néha-néha be szoktam az egéz testüket vízzel permetezni.

De ilyenkor be szoktuk őket engedni mert a házban jó hűvös van és a konyhában fekszenek a járólapon.

2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyitva van az ajtó, szabadon mászkálhatnak. De bent vannak egész nap a hűvös lakásban.
2012. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
panel kutya, szobában megy a földön az asztali ventilátor, ő meg kint fekszik a folyoson.... ha annyira melege lenen tudná magát hűteni én ezen kivül mást nem tewzek (friss vize mindig van, levinni meg csak akkor viszem ha akar menni)
2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!