Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak ebbe a...

A ti kutyátoknak ebbe a melegbe van kedve sétálni? Ilyenkor hogy viszitek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy reggel, vagy estefelé megyünk. Amikor meleg van, inkább tanítom vagy játszunk. Ha mégis akkor indulunk, amikor tűz a nap, akkor a folyópart melletti gáton sétálunk, így többször is megmártózhat menet közben.
2012. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de enyém nem mártózik.....estefelé is meleg van....tegnap is alig akart lehűlni :)
2012. jún. 18. 10:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Napközben gyors eü séták, több nem. Este 7-fél 8 fele megyek vele majd a nagyobb sétára. De ezek sem igazi séták lesznek a héten, bemegyünk férjem munkahelyére (ahol ilyenkor már senki nincs), ott a nagy kert, játszunk majd, közben füvet locsolok - amiből Joey sem akar kimaradni :D, szóval így fog ki nézni nekünk a kánikulás hetünk. Tegnap voltunk vízparton, Joey is úszott, hétvégén is szeretném újra elvinni :)
2012. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi :D nekem itt a Tisza de azon is csodálkoztam hogy oda le mert menni.....napközben néha bevizezem és úgy nincs nagyon melege.....de egy nagyobb sétára az se elég...
2012. jún. 18. 10:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki van dőlve természetesen, pedig a szőre is le lett nyírva. De hát kutya meleg van :) Eddig mi 5-6 között jártunk ki a futtatóra, szerintem most hogy bejön a kánikula ismét csúsztatjuk hátrébb. Valószínű, hogy 7 fele fogunk már most ki járni, akkor már elviselhetőbb a meleg. De mindig is úgy csináltuk, hogy napközben EÜ séták és ha nem is a futtatón, de nagyobb séta pedig akkor 8-9 fele. Csak az a "baj", hogy a kutyám napi igényt tart kutyákhoz. Így nem tudom hogy fogom megoldani, mert a többiek meg még mindig menetrendszerűen 7 kor mennek. Majd rábeszélem őket tovább :) Nekem az is jó, ha már fél 8 ig maradnak, mert elég neki a fél óra is, max még teszünk később kisebb sétát. Meg tervezünk majd a közeli folyóhoz kutyásokkal túrát. De ajánlottam, hogy bőven elég ha 5 fele leérünk nem kettő kor meg ilyesmik.
2012. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A nagy melegekben este 7 óra felé szoktam őket sétálni vinni. Van, hogy valami oknál fogva előbb kell tegnap pl. 4-kor értem rá, de séta közben útba esik egy csap ott mindig be szoktam őket vizezi így jobban bírják a meleget ilyen időben is.

Most is fekszenek a hűvös teraszon ilyen időben. Nem régen fürdettem meg őket kb. egy fél órája szóval még egy picit nedvesek így jobban veselik.

A fiatalabb kutyáknak amúgy milyen az idő, még ilyen melegben is rohangál séta közben.

2012. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Munkás nj-m van, amelynek , ha menni lehet, teljesen mindegy az időjárás.Persze, a nagy melegben ő is lejjebb veszi a pörgést azért. Ez érthető is.
2012. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esti séták vannak. Mivel szeret sétálni, ezért bármilyen melegben szívesen elindul, főleg, hogy ilyenkor nem marad ki a Tiszázás sem. Enni viszont nem nagyon van kedve ilyenkor.
2012. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel fekete a szőre és panelban lakunk ezért nyaranta megnyíratjuk (bár fajtáját tekintve nem kellene) és eleve úgy szoktattam, hogy csak reggel (6:30 körül) és este megyünk sétálni. (ill. mivel egész nap itthon vagyok ha szól, hogy le kell mennie akkor megyünk...) Ő nem igazán szeret fürdeni, de azt szereti ha az esti séta előtt vizes szivaccsal áttörlöm a fejét, testét + viszünk vizet magunkkal és kevesebbet sétálunk, inkább hagyom ide-oda bóklászni olyan tempóban amilyenben jól esik neki...
2012. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én este viszem az egyiket sétálni 7 óra felé, Ő egy öreg labrador. Neki egy fél óra már elég, kivan attól is.

A két pulival meg muszáj a melegben is dolgozni, mert juhász vagyok, egy fajta megmaradási programban. A hortobágyi rackákat tenyésztem, legeltetem. A puli dolgozik tűző melegben is, bár ha teheti árnyékba vonul

2012. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!