Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak ebbe a...

A ti kutyátoknak ebbe a melegbe van kedve sétálni? Ilyenkor hogy viszitek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 10:08
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ha hívom, akkor odavánszorog, ráteszem a nyakörvet és elvonul lefeküdni valahova, induláskor szépen ballag mellettem és ha leérünk a partra, akkor megy dolgára. Ez időjárástól függetlenül így van. Aztán van olyan is, hogy már bejön nyüszögve, hogy de jó, indulunk :) Hangulatfüggő.

Illetve mikor tudja az előkészületekből, hogy kocsival megyünk, vagy nem szokásos sétára indulunk, akkor lelkesebb :D

Egyébként egész nap döglik most, estefele már kezd majd éledezni...

Sétákat nagyon ritkán követeli, rám bízza, hogy mikor és hova megyünk, ha egyáltalán megyünk

2012. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ja és ebben a kánikulában tényleg csak a Duna-parton sétálunk...főleg úsztatok!

Bár tegnap bementünk BKV-val a városba, az kemény menet volt, de utána végig úszás-árnyékos helyen séta volt...hazafele is nagyon melege volt szegénynek...

Ma reggel nem is mentünk

2012. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van is meg nincs is, kb úgy mint nekem. Sétaidőben már pörög, látszik rajta, hogy menne, de mikor ki kell menni a hűvösből ebbe a melegbe az azért látszik, hogy megviseli. Ennek ellenére szépen megy a kapuhoz és várja, hogy menjünk. Ilyenkor indulás előtt egy vizes szivaccsal áttörlöm és igyekszünk az árnyékban lejutni a kutyafuttatóra. Itt szerencsére van egy kisebb patak és az első dolga, hogy megmártózzon, onnantól kezdve meg nem nagyon érzi ezt a meleget. A 2órás sétából kb egy órát pancsol a többi kutyával, a maradék időben meg a szárazon futkosnak. Az azért látszik mindegyiken, hogy könnyebben elfáradnak, de egy frissítő mártózás után mintha kicserélődnének és onnan folytatják, ahol abbahagyták.
2012. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan "bolond" mint mindig.:)) Egy kis keverék de baromira hiperaktív. Tegnap is pont indultam 11-kor a városba, őnagysága meg szájába fogta a pórázát és odaállt velem a kapuba, hogy akkor most őt itthon hagyom???? Na ne már ... Szóval ha már ennyire akar jönni, akkor ugyanúgy elviszem napi 2-3-szor. Ha épp vinném, de látom rajta, hogy nincs kedve, akkor marad otthon.
2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nekem bichon havanese-m van meg 3 pulim de most csak az egyik puliról van szó mert a többit nem viszem sétára:) kivéve a bichont az akármikor szívesen futkározik.....de ez a puli nem szeret menni egész nap csak alszik....le szoktam mosni hideg vízzel,de nem örül neki......szerintem majd 6-kor viszem reggel viszem ...itt a nyári szünet majd ki alszom magam :) szerintetek hány fok lehet reggel 6 órakor?
2012. jún. 18. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!