Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lesz a kutyám szeme...

Milyen lesz a kutyám szeme amikor már nem gyulladt? És ti ilyenkor viszitek sétálni amikor be van gyulladva a kutyátoknak a szeme?

Figyelt kérdés
Mert még most egy kicsi barnás csipa(kicsit takonyszerű)jön neki de nagyon kevés.Szerintetek meggyogyult már a szeme?
2009. szept. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott, mikorra gyógyul meg? Leginkább ő tudná megmondani, mikortól és mennyit lehet sétálni vinni. Mitől gyulladt be a szeme?
2009. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem birja a szelet a szeme és huzatott kapott és attól.Nem mondta hogy mikorra gyogyul meg csak adott egy cseppet meg megmondta hogy mennyit cseppentsek neki és kész.Azt nem mondta hogy mikorra gyogyul meg.
2009. szept. 15. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor ilyesmi szemgyulladás volt, akkor szemcseppet kaptunk, illetve a szem környékét is át kellett itatni, megkellett törölgetni valamilyen szerrel. Sétálni nem vittük, szó szerint a "széltől is óvni kellett". :) Kertes házban lakunk, 1 hét séta kiesés nem a világ vége, futkározott az udvarban amennyit jól esett neki. Amikor már teljesen fehér lett a szeme, elmúlt a kis pirosság, és a nagy barna csipák is elmúltak, akkor már nincs nagy baj. Azért nagy szélbe még legyen inkább szélvédett helyen, nehogy újra, csak mégjobban begyulladjon.
2009. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én kutyám is cseppeket kapott, viszont én ugyanúgy vittem sétálni (pedig van kert is), az orvos nem mondta, hogy nem szabad... Viszont más kutyához nem engedtem, mert fertőző -mi is egy másik kutyától kaptuk el-!
2009. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!