Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Nem szeret?...

Miért van ez? Nem szeret? Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel közösen nevelünk egy kutyát most 10 hónapos,mind a 2re feltétel nélkül halgat,ugyanúgy szótfogad neki is mint nekem,nem tesz kivételt köztünk! nagyon jól nevelt,okos,engedelmes!!! nem tesz külömbséget köztünk ha sétálunk és mondjuk a bnőmmel 2 felé szakadunk azt sem tudja h melyikünk után menjen!!! sétálni szinte soha nagyon nagyon ritka ha külön visszük el egyszóval mindent 3an teszünk mindenhova visszük magunkal sose hagyjuk otthol!!! viszont ha hazamegyünk a bnőmnek a nyakába ugrik kitörő örömmel fogadja,hozzám viszont úgy jön h csóválja a farkát(mint állat) hátracsapja a fülét stb... ez akkor van ha 2en megyünk haza! ha egyedül mek és ő aktiív tehát nem alszik nekemis nagyon örül! ha alszik van h kisem jön a szobából de ezt nem csak nekem mindnekinek megteszi! miért ilyen? valamit rosszul csináltam? vagy mi? tehát ha sétálunk ugyan úgy halgat rám mint a páromra,sőt van h rám jobban! irjatok légyszi!
2009. júl. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igazság: a kutya egyetlen embert fogad el falkavezérnek. Nem kettőt, nem hármat, hanem csak egyetlen egyet. Ha téged is szeret, ne aggódj, hanem szeresd viszont. Neked is meg fogja hálálni.

.

2009. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondold át milyen a testtartásod, mimikád amikor haza érsz! Lehet szándékod ellenére elutasító vagy a kutyával. Téged főnöknek tart, a barátnődet meg játszótársnak. A későbbi tanításnál, majd amikor ivar érett lesz, nem jön rosszul, hogy veled kevésbé bohóckodik.
2009. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszolónak egygazdás kutya nincs mert a kutya falkaállat,egy falkának alfa hím és alfa nötény vezére van! igy amit irtál nem igaz (etológia) de azért köszönöm válaszod. a 2. válaszolónak is köszönöm erre nem is gondoltam,viszont 4 hónapso kora óta járunk kutya suliba most fogunk szintet lépni haladóba az oviból,és mint mindent ezt is felosztottuk-egyik héten a párom a másik héten én végzem a feledatokat a kutyuval! remélem neked lesz igazad,mert igazság szerint elkeserít h soxor ilyen velem(mert nem mindig ahogy azt fennt is leirtam)
2009. júl. 5. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van.

Van egygazdás kutya. Pl. a dobbermannok kifejezetten ilyenek. A csládot elfogadják, de csak egy alfa, egy vezér van számukra, nekik pedig feltétel nélkül engedelmeskednek.

2009. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!