Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kistestű kutya kölyökne...

1 éves kistestű kutya kölyöknek számít?

Figyelt kérdés

Bementünk az egy éves havaneseünknek tápot venni egy boltba és mondtuk hogy egy éves kutyának szeretnénk tápot venni,kérdezi milyen fajta,mondtuk havanese,erre a boltos csaj ,az még kölyök, kölyök tápot vettünk,mert kimérve elfogyott a felnőtt..

de az egy éves kutya az nem felnőttnek számít vagy én tudom rosszul??? Amikor elfogy ez a táp felnöttet veszünk neki..amúgy Proplant vettünk :)


2012. jún. 19. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
1 éves kortól mehet a felnőtt táp, de nem lesz semmi probléma abból, hogy még kölyköt kapott. Viszont ha váltasz felnőttre, akkor majd keverd pár napig a régit az újjal.
2012. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24 hónapos korig ajánlott a kölyök táp, de -főleg nagytestűeknél- akár már 8-9 hónaposan is át lehet állni a felnőttre minden gond nélkül. Egyszóval a ti döntésetek, milyet használtok.
2012. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam hogy a nagy testűeknél van másképp..akkor amikor fogyóban lesz a táp akkor pár napig keverjük neki a felnőttel ,de még a nyáron áttérünk a felnőtt-re
2012. jún. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!