Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával Sartin?

Kutyával Sartin?

Figyelt kérdés
Aki már járt ezen a környéken kutyával, nagyon hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait. De annak is örülnék, ha olyan írna, aki már járt ott és tapasztalta, hogyan bánnak azokkal, akik kutyával érkeznek - pl. beengedik-e a kutyákat az étterembe, a strandra.

2012. jún. 19. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Sartin végig strand az egész part. Én arra főként görögül beszélő kóbor kutyákkal találkoztam, gondolom ha őket nem fogdossa össze senki, akkor egy ápolt, pórázon sétáló kutyáért se szólnak. De érdemes lenne megkérdezni az utazási irodát, nekik vannak kinti idegenvezetőik akik utána tudnak nézni a szabályoknak. Én oda nem vinném a kutyámat, mert belepusztulna a hőségbe. Nap, nap és nap... Az árnyék konvergál a nullához. Inkább Ausztria, hegyek, tópart! (Bocs, nekem Görögország nagy csalódás volt.)
2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!