Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazás kutyával Paralia...

Utazás kutyával Paralia környékére?

Figyelt kérdés
Kutyával utaznánk Parália környékére. Van valakinek kutyás tapasztalata - éttermek, szállások hozzáállása, fürdés a tengerben, esti séta...?

2012. jún. 16. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Kóbor kutyákkal tele volt Paralia 2 éve.A tengerben ügy fűrödtek mint az emberek.
2012. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vinném a kutyámat Görögországba. Hemzsegnek a kóbor ebek. Ne vigyétek magatokkal!
2012. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jò hír :(

Imàdom Paraliat, 1-2 éven belül tervbe volt véve, hogy megyünk kutyástól, de ez elszomorít :(

2012. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk kutya nélkül menni, ezért is kerestünk/keresünk olyan utat, ami nem repülős. Panzióba nem szívesen adnám be, mert nagyon családfüggő a kutyus, a 81 éves nagymamám pedig nem vállalja el több mint 1 hétre.

Igazából nagyon meglepődtem a kóbor kutyák hallatán. Nem gondoltam volna, hogy egy olyan népszerű nyaralóhelyen, mint Paralia, ennyire nem figyelnek ilyenre. Ha nem kutyával mennénk, ez akkor sem lenne igazán megnyugtató. Már jártunk Görögországban több helyen is ezt kivéve és mi sehol sem tapasztaltuk a kóborságot.

És a kóbor kutyák hol mászkálnak - a parton, a szállodák között, a sétányon vagy mindenhol?

És ezt leszámítva a turisztikai szolgáltatók hogyan viszonyulnak a turisták kutyáihoz?

(Esetleg horvátországi tapasztalata van valakinek?)

2012. jún. 17. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzáteszem, mi busszal voltunk 2 éve Paralian, sokszor megálltunk és tény, hogy a pihenő helyeken mi is láttunk kóbor kutyusokat, de a strand részen, Paralia központjában mi nem láttunk.
2012. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi bő 5 éve voltunk Paralian.

Tény, hogy nagyon sok kutya szaladgált szabadon, de a szó szoros értelmében egyik se volt kóbor, "csak" szabadon voltak engedve. Nem nagyon láttam kutyát ott nyakörv nélkül, és kutyapiszkot sosem találtunk. Jó, persze találtunk, de becsületesen szedték.

Én azt mondom, hogy érdemes lenne 1-2 utazási irodában érdeklődni, ha megvan a szimpatikus város, akkor meg fórumokat meglátogatni.

2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
5 éve? Hol van az már:) Én tavaly voltam, és azok kóbor kutyák voltak. Az egyik kekeckedett is a pasimmal. 190 cm a barátom, a kutya feltámaszkodott a mellkasára, és farkasszemet néztek. Azt hittem elájulok. Én többet be nem teszem a lábam Görögországba. Más nyaralóhelyeken is voltam már ott, és mindenhol hasonlót tapasztaltam. Azzal a különbséggel, hogy egyik évben falkákba verődve csavarogtak, másik évben már egyesével, max kettesével kószáltak. Amikor falkákban vándoroltak, akkor nem történt incidens, le sem tojták az embereket. Így egyesével már több útitársunkat is inzultálták. Sérülés nem történt. De aki ezek után akarja, nyugodtan viheti a kutyáját. Mi mindig apartman szállodákban laktunk, ott simán bejöhettek a kóbor kutyák, úgyhogy gondolom azzal sem lenne gondjuk ha a sajátodat viszed. Én inkább vinném Horvátországba, de te tudod.
2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!