Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika?

Kutyakozmetika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Ma visszük a kutyusomat kutyakozmetikába nagypapámmal. Nagyon félek hogy valami baja lesz.Tegnap mikor haza mentem nagymamám mondta hogy elvileg a kutyám anyjának a testvére abban halt meg hogy valamiét véletlenül levágták. Nagyon féltem a kutyámat tegnap este sírtam is miatta mert nekem azért jóval fontosabb mit a kinézete. Úgy is volt hogy nem visszük de papám végül meggyőzött.

Ugye a kozmetikától nem lesz semmi baja??

És azt mondták meg fogom bánni ezt a napot...ugye nem??

Bocsi de nagyon ideges vagyok miatta! Még egyszer sem voltam kozmetikába kutyussal.

A válaszokért ezer hála!!


2012. jún. 20. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A kutyák ezrei halnak nap mint nap meg a kutyakozmetikába mert véletlenül levágják a végtagjaikat és elvéreznek!


Viccet félre téve nagymamád csak ugratott! Soha ilyen még nem történt és nem is fog. Mert nem baltával vágják a kutya szőrét, hogy csak úgy levágják pl. a lábát. Nagyon oda figyelnek a kutyákra. És ne aggódj vidd el nyugodtam a kutyusod kozmetikába nem lesz semmi baja!


Az én kutyáim is járnak kozmetikába és semmi bajuk!

2012. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi baja nem lesz, sokkal jobban fogja érezni magát utána. Volt pincsim és őt rendszeresen hordtam nyíratni és körmözni, bár már nincs meg, mert elég idős volt (14 év), de csak jó tapasztalatom van. Ne aggódj ezen, minden okés lesz. :)

Miét vágták le véletlenül a kutyusod anyjának a testvérének?

2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi, de semmi baja nem lesz.


Bocs, de eszembe jutott egy régebbi eset. Az oktatóm vitte ki nagy 110 literes zsákokban a sok szőrt , h kidobhassa, egy nő meg odajött h jujj, mi van ezekben a zsákokban. Az oktatóm meg rávágta h azok a kutyák, amik nem sikerültek. Azt mondta, h azt a pofát mindenkinek látnia kellett volna XD :D


Ma reggel csináltam egy újonnan befogadott kutyust. Élete első kozmetikája volt, nagyon félt a géptől és nem akartam h az elsőp rossz élmény legyen, így mindenét ollóztam. Semmi baja nem lett, mindene megvan, kivéve a nagy loboncát :)

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Nem arra gondoltam hogy esetleg 3 lábbal jövünk haza :) hanem hogy valamit a fülénél vagy hol elnyírtak és azért.

De már túl is vagyunk rajta nem nyírták meg mert azt mondták túl szép a szőre ahhoz hogy lenyírják. :)

2012. jún. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!